Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek el kéne kísérnem...

Szerintetek el kéne kísérnem a lányom orvoshoz?

Figyelt kérdés
23 éves, és még nálunk lakik. 1 hete betegedett le, azt hittük valami vírus és pár nap múlva már jobban is lesz, csak hogy nem lett, sőt a helyzet egyre rosszabb. Magas láza van, akár 40 fokos is, és csúnyán köhög, gyenge, fáradt, alig eszik. Na most ezzel orvoshoz kéne menni, a nővérem szerint el tud ő menni egyedül, és azt mondja hagynom kéne önállósulni, ugyanezt mondja a nagyobb lányom is, a de én félek, hogy nincs olyan állapotban, hogy el tudna menni egyedül, hiszen mi van ha valahol rosszul lesz? Én dolgozom, a férjem előbb ér haza, ő szokta ápolni, és szerinte sem szabadna egyedül elengedni. Szerintetek mit kéne tegyek? Kísérjem el, vagy hagyjam, hogy önállóan megoldja?

2019. márc. 6. 19:34
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp menjen vele valaki - a lázas ember szédül, szédeleg, és még az agya sem forog úgy, mint egészségesen.
2019. márc. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem mi ebben a probelam. Ez nem önállóság kérdése, ha valaki beteg, akkor akár 40 évesen is kérhet segítséget a szüleitől. Én 25 voltam mikor megszületett a fiam, és egy héten keresztül mellgyulladasom volt, 40 fokos lázzal. Az ágyból nem bírtam felkelni. Szüleim itt voltka segíteni a kicsi körül, és bizony édesanyám segített nekem még fürödni is, mert egyébként ájulás szélén voltam. Akkor én sem vagyok önálló, mert elfogadtam a saját édesanyámtól hogy a bajban a segítsen, és nem mindenáron magam akartam megoldani? Szörnyű.
2019. márc. 7. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
100%

Mi is elkísértük a 23 éves lányunkat tavaly, mert azt mondta, úgy érzi, össze fog esni az utcán.

Én rendelőben dolgozom, nem ritka, hogy felnőtt emberek sem egyedül járnak orvoshoz. Ez teljesen természetes.

2019. márc. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
100%

Egy igazi anya, aki törődik a gyerekével, függetlenül attól, hány éves, tényleg feltesz egy ilyen kérdést?


Szerencsétlen lánynak napok óta 40 fokos láza van, beteg. Sajnálom szegényt ilyen családdal.

2019. márc. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 A kérdező kommentje:
Végül inkább bevittem a kórházba, tüdőgyulladása van. Az éjszakát bent töltötte, ma már jobban van, ha minden jól megy, akkor jövő hét elején hazajöhet. Köszönöm a választ mindenkinek.
2019. márc. 7. 14:26
 46/51 anonim ***** válasza:
85%

És ehhez neked egy hét kellett, meg idegenek tanácsa??

Remélem, mihamarabb elköltözik a lányod, és olyan emberek közé kerül, akik normálisak. Mert ti nem vagytok azok, az biztos.

2019. márc. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem tudom, ha erre a kérdéere nem kaptàl volna vàlaszt addig vàrtàl volna amíg sokkal rosszabb nem lesz a helyzet? Azon meg elkondolkoznék a helyedbe, hogy nem jó hogx ennxire befolyàsolható vagy. A màsik, ha a nővéred esetleg rosszul lenne nyugodtan megmondhatod, hogy ha ennyire önàlló sétàljon el a kórhàzba egyedül.
2019. márc. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
35 éves vagyok, külön élek az anyukámtól és saját családom van. De ha az anyukám épp nálunk van és beteg vagyok, akkor elkísér az orvoshoz, be nem jön velem, a váróban megvár, vagy ha arra van szükség elmegy a gyógyszertárba is. 7 hónapos kisfiam van, kéthetente nálunk van az anyukám 3-4 napot. Miért kell ebből ekkora ügyet csinálni. Ha annyira önállótlan, akkor az az elmúlt 23 év nevelésének eredménye, és nem azé lesz, ha komolyan beteg és elviszed az orvoshoz. A Nővéred nem százas, de te se vagy teljesen normális, ne haragudj.
2019. márc. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
100%
Te mint anya jó hidegvérü vagy!Egyszerüen leirod,hogy hát tüdõgyulladása van.En frászt kaptam volna az aggodalomtól a helyedben!
2019. márc. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:

Kérdező! Én 30 éves vagyok. 2 hete olyan sz@rul voltam, hogy felkelni nem tudtam egyedül. Mivel a férjem dolgozott, így anyukám vitt el az orvoshoz. Önálló, felnőtt ember vagyok. A többi családtagod tök hülye. Nem is értem mi a kérdés, nézed ahogy szenved? Vagy küldd el egyedül, hátha összeesik az utcán! Istenem...


Az meg a másik, hogy anyukám is felnőtt nő, ha rosszul van, akkor igenis elkisérem az orvoshoz, hogy ne egyedül menjen olyan állapotban. De a férjemet is elkisértem este a fogorvoshoz, amikor szédelgett, úgy fájt a feje. Ő sem önállótlan.


Komolyan nem is értem ez egy családban hogy lehet kérdés...

2019. márc. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!