Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek el kéne kísérnem...

Szerintetek el kéne kísérnem a lányom orvoshoz?

Figyelt kérdés
23 éves, és még nálunk lakik. 1 hete betegedett le, azt hittük valami vírus és pár nap múlva már jobban is lesz, csak hogy nem lett, sőt a helyzet egyre rosszabb. Magas láza van, akár 40 fokos is, és csúnyán köhög, gyenge, fáradt, alig eszik. Na most ezzel orvoshoz kéne menni, a nővérem szerint el tud ő menni egyedül, és azt mondja hagynom kéne önállósulni, ugyanezt mondja a nagyobb lányom is, a de én félek, hogy nincs olyan állapotban, hogy el tudna menni egyedül, hiszen mi van ha valahol rosszul lesz? Én dolgozom, a férjem előbb ér haza, ő szokta ápolni, és szerinte sem szabadna egyedül elengedni. Szerintetek mit kéne tegyek? Kísérjem el, vagy hagyjam, hogy önállóan megoldja?

2019. márc. 6. 19:34
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
92%
Hogy van a lányod?
2019. márc. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
97%

"A nővérem szerint ha ilyen helyzetben is én hozol viszem, nem lesz életre való..."


A lányodnak komoly, súlyos betegsége van és azon szarakodtok, hogy életrevaló lesz e, ha segítesz neki?? Szégyeljétek magatokat!!


Amúgy én nem vinném sehová, hanem kihívnám hozzá az orvost.

Két közeli ismerősömnek is hasonló tünetei voltak, mentő vitte el őket, 3 napon belül már egyikük sem volt életben. 1 hete aszaljátok a betegségében és az a legnagyobb problémátok, hogy mennyire önálló, meg életrevaló?

2019. márc. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
96%
Mi lett? Mit mondott az ügyelet?
2019. márc. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
85%

Legjobb barátnőmnek is ilyen volt, várta, hogy jobban lesz, egy hét múlva meghalt szegény.

Ha szerinted ez az a kategória, hogy a lányod mennyire önálló, akkor nincs szíved. Csodálom, hogy 23 éves koráig húzta, és nem az volt, hogy amikor újszülöttként hazavitted, leb*sztad valahova, aztán otthagytad önállósodni.

2019. márc. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
86%
Megírod kérlek, mit mondott az ügyelet?
2019. márc. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
35%

Nagyobb lányoddal is sokat törödhettél h ennyiért fuj a hugára h orvoshoz vinnéd 40 fokos lázzal.. És ezeknek kettő is lesz más meg meddő.. :(

40N

2019. márc. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
11%

Gyanitom h te kérdésed az is ahol nővérke veri a hugát ha hazamegy.. Kisérterties a hasonlóság..

40N

2019. márc. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
100%
Ez fix, hogy kamukérdés, a stílus is bőven ismerős, jó sok ilyet jelentettem már. Az a lény, akinek életveszélyben van a rokona és eközben elkezd gyakorizni és a testvérével való vitáját fejtegetni, nem ember. A kérdés feltevője pedig nyilvánvalóan az. Csak szórakozik velünk.
2019. márc. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez komoly, ásd el magad. Sz.nék rá, ki mit mond.
2019. márc. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
90%
A nővéred egy gyökér. Kîsérd el a lányod, minél előbb nehogy baj legyen.
2019. márc. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!