Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nektek mi a véleményetek az...

Nektek mi a véleményetek az ennyire túlféltő szülőkről?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A napokban egy hatalmas sokk ért engem;

Egy vidéki egyetem tanulója vagyok , de van egy olyan szabadon választható óra ami Budapesten van megtartva, nincs szervezett út, mindenki magának intézi az oda és vissza jutást.

A kurzus alatt fél füllel hallottam amint az egyik csoporttársam épp azt ecsetelte a mellette ülőnek, hogy az édesanyja nem engedte egyedül felutazni a fővárosba, nehogy valami baja essen, tudni kell hogy az illető egy 25 éves lány. Először arra gondoltam, hogy biztos az egyik barátnőjével, szaktársával jött fel. Majd teljes sokként ért, hogy az 5 órás kurzus után a lány édesanyja ott várta őt a bejáratnál és kézen fogva együtt távoztak.

Képes volt ez az édesanya a 25 éves lányát kísérgetni tömegközlekedési eszközökön. Szerintem ez egy nagyon nem egészséges dolog.



2019. márc. 10. 23:47
1 2
 11/15 anonymousreview60 ***** válasza:
55%

Ez nem egészséges. Gyerekként kezelve a lehetséges kimenetek:

1. Amint rájön a pasijelölt a dologra, elfut.

2. Anyuci kontrollálja és b@ßa el a lány kapcsolatait.

Amikor anyu meghal, a csaj elkezd rájönni a saját vágyaira, és akkor robban a bomba 10-20 éves gyerekekkel és ennél több év házassággal a háta mögött.

3. A csaj a saját dolgairól dönteni nem tudó csicska lesz.

2019. márc. 11. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
62%

Sok hasonló kérdés kiírását az motiválja, hogy "bezzeg az ilyen", "de én önálló vagyok", lenyomnak valakit, hogy önmagukat jobban érezhessék.

Ha testvér, hozzátartozó, bárki lett volna akkor még érthető a kérdés kiírása, de mivel idegen volt ezért nem igazán.

2019. márc. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
90%

Neked ez hatalmas sokk? Akkor veled nincs rendben valami.

Fél füllel hallasz valamit, aztán teljes sokként ér, hogy az édesanyja várja a bejáratnál.

Bizony, nagyon nem egészséges dolog, hogy sokként éled meg az általad leírtakat.

2019. márc. 11. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Neked ez hatalmas sokk? Akkor veled nincs rendben valami.

Hát elég ciki 25 évesen anyuval sétálni kézenfogva a sulibol haza ez nálunk max ovi és kisiskolásként ment igaz én nem lettem felnőtt pelenkás.

Ha ez normális miért van a legtöbb 25 évesnek már komoly kapcsolata barátai élete párja akár saját családja? Talán mert nagyon nem normális..

2019. márc. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
71%

Tény, hogy vannak vidéki anyukák akik valamiért háborús övezetként írják le Budapestet.


Eddig két vidéki barátnőm volt, mindkettő szülei úgy emlegették Budapestet, mintha minimum Szíria legsötétebb pokla lenne ahol rettegve mehetsz csak utcára. Egyik lányt nem is engedték oda tanulni. A vicc az, hogy ugyanaz az anyuka vidáman hallgatta, hogy a lánya arra a helyre jár bulizni ahol akkoriban több lányt be Gináztak.


A vicc az, hogy mindkét lány olyan városban tanult tovább, ahol több gyilkosság és erőszak történik mint Pesten...


Fura dolog ez.

2019. márc. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!