Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan értessem meg velük,...

Hogyan értessem meg velük, hogy nem kell pénz?

Figyelt kérdés

A szüleim a testvéremnek adtak 150.000 ftot, mert szarban voltak, kirakták volna őket a lakásukból, a szüleim nekem is akartak adni, mert ha az egyiknek adnak, adnak a másiknak is. Nem fogadtam el, mondtam, hogy költsék magukra, én nem vagyok olyan helyzetben, hogy elvegyem, a testvérem azért kapta, mert muszáj volt.


Most teljesen ki vannak akadva, hogy nekem nem kell az ő pénzük és biztos utálom őket....


2019. márc. 12. 12:04
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Igen ez a baj, hogy nem akarom elfogadni majd valami szerintük haszontalan dologra költeni nekik. Nagyon spórolósak és ha befizetnék egy nyaralásra vagy vennék nekik egy kávéfőzőt, tuti kiakadnának. Azt szeretném ha félreraknák, hogy legyen félretett pénzük, ha elromlik a mosógépük vagy valami. Ha én rakom félre nekik, nem fogják elfogadni tőlem, inkább vesznek fel hitelt... nagyon nehéz velük...
2019. márc. 13. 05:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!