Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tegyek, ha a bátyám nem...

Mit tegyek, ha a bátyám nem hagy békén és mindenben korlátoz? 17 éves vagyok. A többi lent.

Figyelt kérdés

A sztori a következő: Anyánk és Apánk meghalt, így a 28 éves bátyámhoz kerültem én és az öcséim.


Kedden elmaradt az utolsó órám, ezért kikísértem a barátnőmet a buszmegállóba. A busz fél óra múlva jött, addig beszélgettünk, és megvártam, hogy felszálljon a buszra. A bátyámnak (mivel ő a gondviselőm, vagy minek mondják ezt) meg a többi szülőnek elküldték e-mail-ban, hogy elmarad az utolsó óra. Amikor hazaértem, a bátyám lekevert nekem egy pofont és ordibált velem, mert halálra aggódta magát, hogy hol vagyok. Kedd óta az a szabály, hogy amikor elmegyek otthonról, akkor el kell küldenem óránként a tartózkodási helyemet, meg hoz-visz iskolába, meg szobafogság 2 hétig.


Tudom, hogy hibáztam, mert abban a fél órában halálra aggódta magát, hogy hol vagyok, de már nagyon elegem van belőle.



2019. márc. 16. 22:46
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
87%
Az ilyen tipusu a párjával is ezt müveli...
2019. márc. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!