Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan mondjam el, hogy...

Hogyan mondjam el, hogy beleszerettem egy lanyba? 19l

Figyelt kérdés

Eddig nem tudtam, hogy tenyleg bejonne-e ha lannyal lenne barmi is. Volt egy ket dolog mar, es felmerult hogy ott aludhatnek nala. En meg nem csinaltam neki semmit, de mar szeretnem viszonozni, ezert is akarok nala aludni.


Hogyan mondjam el itthon? Nyilvan nem avatnam bele oket a reszletekbe, de hogy lehet ezt elmondani? Fium nem volt eddig.



2019. márc. 29. 15:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
90%
Apa, anya, beleszerettem egy lányba!
2019. márc. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
46%

Nagyon érdekes, hogy sokan nem is értik, hogy miért szeretné elmondani a szüleinek. Úgy látszik, sokak számára ebben a társadalomban nem alapvető dolog, hogy a szülők és a gyerek között szeretetteljes, nyitott, elfogadó, őszinte kapcsolat legyen.

Természetesnek kéne lennie, hogy az ember ilyen fontos dolgot, mint hogy beleszeretett valakibe, megoszt a szüleivel, azok pedig vele örülnek ennek, és végképp természetesnek kéne lennie, hogy egy azonosnemű kapcsolatot pontosan ugyanolyan örömmel fogadnak, mint egy különneműt.


Sajnos a magyar társadalom, mint ebből is látszik, alapvetően, a családok és az egyének szintjén is súlyosan beteg. Nem csoda, hogy a megválasztott vezetőitől is simán elfogadja, hogy uralkodnak rajta és kihasználják, ahogy a szüleitől is terrort és elnyomást kapott gyerekkorában.

2019. márc. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
91%
12. Mivel nem írt a kérdező arról, hogyan viszonyulnak a szülei a melegekhez, honnan tudjuk, megéri-e elmondani nekik vagy sem? Ha gyűlölik a melegeket és képesek lennének kitagadni emiatt a saját gyereküket, akkor nem a kérdező hibája, hogy nem mer beszélni erről otthon...Ahhoz, hogy egy szülő-gyermek kapcsolatot nyitottnak és őszintének lehessen nevezni, a szülőnek kell úgy viselkednie a gyerekével a kezdetektől fogva, hogy az ne érezze úgy, hogy csak akkor szeretik és akkor állnak mellette, ha megfelel bizonyos elvárásoknak, nem a gyereken múlik...
2019. márc. 30. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%

Mond meg otthon, hogy csak követed a mai divatot.

Pirszinged és ribirendszámod már van, most már jöhet a les.bizés.

2019. márc. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!