Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Neked rosszul esne ha egészség...

Neked rosszul esne ha egészségügyi problémával fordulnál édesanyádhoz és azt válaszolná hogy menj edesapad barátnőjéhez a problemaval?

Figyelt kérdés
22/N. szüleim elváltak, én édesapámmal lakok
2019. ápr. 6. 11:06
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
43%
Nem, de mondjuk én akkor fordultam volna 16+ kortól az anyámhoz, ha arra lettem volna kíváncsi, hogy mit ne tegyek még véletlenül se...
2019. ápr. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
61%
Valszeg tettél olyat ami miatt anyud féltékeny a másik nőre, pl. vele jobb a viszonyod stb.. E miatt mondta.
2019. ápr. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem meg amiatt mondta, mert egy nagy nulla, aki a mai napig sértve érzi magát, mert a Kérdező - az #1-ben jelzett okból - az apja mellett maradt.
2019. ápr. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
84%
Nekem is rosszul esne. Lehetett volna benne annyi, hogy tanácsot ad. Akinek normális a kapcsolata a szüleivel, az megkérdezi. Azon csodálkozom mennyi embernek nincs ilyen viszonyban az édesanyjával
2019. ápr. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
53%
Nekem jól esne!
2019. ápr. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
79%

Az enyémnek mindenre az a válasza, nézzek utána az interneten...

Anno mikor a lelki dolgaimat próbáltam vele megbeszélni, közölte, arra van a barátnőm, őt hagyjam ezekkel...


Most meg csodálkozik, hogy nem osztok meg vele semmit.

2019. ápr. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
27%
Te akartál apádhoz menni lakni? Gondolom neki rosszul esett hogy akkor cserben hagytad és úgy van vele hogy akkor a bajban se ő kelljen. Szerintem jogos.
2019. ápr. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
94%
Rosszul esne, igen. Nyilván tudni kéne az előzményeket is hozzá, de anyukád valószínűleg meg van sértődve, amiért apuddal laksz.
2019. ápr. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
86%

"Te akartál apádhoz menni lakni? Gondolom neki rosszul esett hogy akkor cserben hagytad" - nekem meg úgy tűnik, hogy a Kérdező anyja hagyta cserben - akkor is, ahogy most is - a Kérdezőt is, meg a férjét is.

Nem baj, konstatálni kell végre, hogy erre a nőre nem lehet számítani, és a továbbiakban eleve eszerint hozzá állni... ennyi.

2019. ápr. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
52%

''Te akartál apádhoz menni lakni? Gondolom neki rosszul esett hogy akkor cserben hagytad''

WTF? Jesszus az anyja félre kúrt, gáz az ha egy ilyen után egy fiatal inkább a másik szülőhöz fordul? Én is inkább apámmal lennék ha válnának, de pont azért mert anyám nem gerinces, és nem is jó szülő.

2019. ápr. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!