Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit gondoltok arról, ha...

Mit gondoltok arról, ha valakit 24 évesen még a szülei tartanak el, mert orvosi egyetemre jár és nincs ideje dolgozni? Egy kis albérletet is fizetnek Bp-n. Mondjuk van rá pénzük, nem gond nekik. Ciki attól még?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 6. 15:04
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
83%
Sokkal jobban lenézik azt aki dolgozik, még is a szülőkkel él, mert mondjuk a fizetéséből épp csak elvegetálna.
2019. ápr. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

Igen, magammal nem vagyok kibékülve, talált. Attól még mert néha önvizsgálatot tartok, még nem vagyok tutyimutyi. Reményeim szerint felelősségteljes és jó szakember leszek, legalábbis ez a terv.

Ha valaki valamiben bizonytalan, kérdései vannak, az nem azt jelenti, hogy mindenben bizonytalan, és alkalmatlan arra, hogy komoly döntést hozzon. Ember nincs, aki mindig minden helyzetben biztos abban, hogy amit csinál az tökéletes, és soha nem bizonytalan. Aki ilyennek hiszi magát, nézzen magába. Szerintem meglehetősen ritka.

A többieknek köszönöm!

2019. ápr. 6. 15:23
 13/27 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem teljesen rendben van. Persze, lehetne koliban lakni, vagy minden órányi szabadidőben a mekiben krumplit sütni, de ha megtehetik, akkor nyilván jobb ez így.


19/L

2019. ápr. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem egyáltalán nem ciki. Tanul, orvos lesz belőle, nyilván fog dolgozni még 40 évet, nem tart örökké, hogy a szülők tartják el.
2019. ápr. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
92%

Én nem értem , hogy miért kell mások pénztárcájában turkálni?

Ha a fiam bármilyen egyetemre megy, és anyagilag megengedhetem, hogy támogassam, fizessem a tanulmányait, albérletét, akkor fogom támogatni, és mondom is, hogy ne dolgozzon, tanuljon. Fog dolgozni eleget. Az meg, hogy más idegeneket mennyire zavarja, vagy tartja cikisnek, én magasról letojom.. Én sem foglalkozom senki pénzével, így az enyémmel sem kell.. Ilyen egyszerű,. El se hinnétek mennyivel boldogabb, nyugisabb az élet ha nem mások dolgával foglalkoznának az emberek.

2019. ápr. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
91%
Ilyenkor becsülendő a doki, majd évek múlva szidjuk, hogy elvárja a hálapénzt, és bunkón beszél a beteggel.
2019. ápr. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
87%
Mit kellene gondolnom? Az ő életük, ő döntésük.
2019. ápr. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
68%
Mi is eltartjuk az egyetemista fiúnkat. Sőt, lakást kap diplomaosztóra. Szerintem így normális, azért (is) dolgozunk, hogy el tudjon indulni az életben. Ettől még nem ledz életképtelen
2019. ápr. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
72%
Nem ciki,gondolom sokat kell tanulnod és nem érsz rá dolgozni.Idővel kifizetődik.
2019. ápr. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
51%

Sokan vannak,akik nem az orvosira járnak,mégis eltartják még idősebb gyereket is.


24 évesen talán addig el kellene jutni,hogy nem ciki semmi.

Igazából minden élethelyzet más.


Ha egyszer eltudsz jutni addig,hogy nem érdekel mások véleménye,akkor leszel igazán felnőtt.

2019. ápr. 7. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!