Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi a velemenyetek apam hozzaal...

Mi a velemenyetek apam hozzaallasarol?

Figyelt kérdés
Apukam eleg fura ember , raadasul eleg maradi is. Nem engedi hogy a sajat akaratom es elkepzeleseim szerint alakitsam az eletem. Ha nem ertek egyet azzal amit o akar a sajat jovommel kapcsolatban akkor kepes besertodni honapokra. Nem elunk egyutt. 10 eve elvaltak anyammal. A lenyeg a piercing es a tetovalas . Van 2 tetovalasom es 1 piercingem. Amikor ezeket megtudta anno kepes volt kiverni a balhet velem es anyammal szemben is . Es honapokig fel sem hivni. Most lesz microdermal es nyelv piercingem. De szerintem ez nem normalis hogy rettegnem kell a velemenyetol ha meglatja. Raadasul azt mondta tetkom vagy piercingem lesz ki is tagad siman. Szerintem ez gaz. Attol mert mas az izlesem ugyan az a lany maradok. Nem fogok ugy kinezni ahogy o akarja. Mi errol a velemenyetek? 20/L

2019. ápr. 7. 10:29
 1/8 A kérdező kommentje:
Elterveztem hogy lesz meg piercingem meg tetovalasom ( mert nekem igy tetszik) es magamnak akarok megfelelni. De rossz hogy e miatt apammal megint nem leszek jo kapsolatba .
2019. ápr. 7. 10:31
 2/8 anonim ***** válasza:
67%

Én nem tartanám vele a kapcsolatot.

Nem érdemli meg.

2019. ápr. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonymousreview60 ***** válasza:
44%

Ne hajolj meg az akarata előtt! Ez a te életed.

Valószínűleg az elmaradt apai beleszólást akarja így pótolni, vagy mivel édesanyádat nem tudja bántani, beléd rúg egyet.

Tartsd vele a kapcsolatot, de ha az adott alkalommal kérésre sem száll le a témáról, köszönj el!

2019. ápr. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
23%

Az én lányomnak volt egy periódusa, amikor varratni akart magára valamit, mert szerinte menő volt. Nem szóltam bele a döntésébe, bár nem örültem. Annyit azért megjegyeztem, hogy nem minden munkahelyen népszerü a tetoválás. Az ő esetében kifejezetten előnytelen lett volna. ( minisztérium, középvezetői pozició) Még időben észbe kapott s lemondott róla. Ma már hallani sem akar róla.

A tetkó vagy tetszik, vagy nem.

2019. ápr. 7. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
31%
azen velemenyem,aki tetovaltat az elobb utobb megbanja ,de aki nem tetovaltat,az nem banja meg,nem is kell ugy kinezni ahogy apad akarja,de a tetovalas nem eletfontosagu dolog,ezert feladni a kapcsolatot,egy divat hobortert ,boszubol
2019. ápr. 10. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"De szerintem ez nem normalis hogy rettegnem kell a velemenyetol ha meglatja. Raadasul azt mondta tetkom vagy piercingem lesz ki is tagad siman."


Nem ertek egyet veled.

Nem kell rettegned apukad velemenyetol.

Megcsinaltathatod ezeket. Jogod van hozza, mert felnott ember vagy es a te tested.

Viszont apukadnak meg joga van a velemenyehez. Joga van nem felhivni teged, sertodottnek lenni, es talalkozasnal elmondania a velemenyet.

A kitagadas egy masik kerdes. Joga van arra hagynia vagyonat, akire akarja (vegrendeletben), de a kotelesresz jarna neked. De gondolom, itt nem elsosorban az anyagi, hanem az erzelmi resze esik rosszul.

2019. ápr. 10. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Azt ugye tudod, hogy ha átszúrják a nyelvedbrn az eret, meg is halhatsz? 3gyik ismerősöm is azt gondolta, hogy de jó lesz.. Igen ám, cska hogy a nyelvében lévő eret átszúrták, és pillanatok alatt elvérzett. Persze erre lehet azt mondani, hogy ez ritka, pedig annyira nem. Többször is előfordult már, hogy rossz helyre szúrták a piercinget, és annyi.

A microdermalnak meg mi értelme van? Átszúrják a bőröd, és ha megunod, ki tudod vezetni, de egy életre ott marad a nyoma. Nem tudom mennyire akarsz extrémet, de ezt a helyedben átgondolnám, de nem apukád, magad miatt. Apukád viselkedése azért lehet ilyen, mert félt téged. 20 evewn3 sok ember gondolja azt, hogy a szüleid irányítani akarják, pedig nem minden szülő olyan.

2019. ápr. 11. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok..

* nyelvedben

* egyik ismerősöm

2019. ápr. 11. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!