Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Rossz anya vagyok ha már...

Rossz anya vagyok ha már várom hogy a 2 éves gyerekem óvodába menjen és én vissza mehessek dolgozni?

Figyelt kérdés

A párom azt vágta a fejemhez tegnap, hogy milyen anya vagyok hogy meg akarok szabadulni a gyermekemtől és óvodába adni azért hogy mehessek dolgozni?

Jelenleg is dolgozom, van egy panziónk, és amit tudok segítek. Azt tudni kell hogy a panziónk anyósék hátsó udvarán van, és a párom anyósommal vezeti. A mii lakásunk is a panzióban van.

Anyóssal nem olyan rózsás a viszonyom és szeretnék kicsit kiszabadulni innen, és s szakmámban elhelyezkedni..


2019. ápr. 12. 08:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
50%

Nem lesz hosszú ez a házasság, vagy ha hosszú lesz, akkor boldogtalan lesz! A férjed az anyjához van láncolva, te vagy ebben a képben a fölösleges harmadik. Egy egészséges fiatal család nem él együtt az anyósékkal. Itt nem a gyerekkérdés a probléma.

A gyereket, ha úgy látod, hogy megérett rá és lehetőség is van, vidd bölcsibe. Sokkal könnyebben beilleszkedik az óvodába, ha már most közösséghez szokik egy óvóbb, kisebb létszámú közegben.

2019. ápr. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
67%

77%-os, te világ keserve! Mit jósolgatsz? Ennyire rossz az életed?

Még véletlenül sem a megoldása törekedsz, arra, hogy javuljon a helyzet, azonnal mindent eldobni, feladni és magányosan, sértődötten duzzogni. Ez a te módszered.

2019. ápr. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
51%
Pusztán a tapasztalat beszél belőlem, amit egyébként itt a gyakorin is bőven lehet gyarapítani. Az anyóssal való rossz viszonyt nem lehet megoldani, a boldog házasélet feltétele a messzebb költözés, ez volt a megoldási javaslatom. Rövidtávon pedig a bölcsőde.
2019. ápr. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
62%
A párod mennyit volt otthon vele? Látom, hogy tulajdonképpen vehetjük úgy, hogy otthon dolgozik, de mennyit tölt általában a gyerekkel? Mert ha többet, mint te, akkor nyugodtan visszamehetsz dolgozni, a gyerek el van látva. Ha meg kevesebbet, akkor milyen jogon mondja?
2019. ápr. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
92%
2-es. Én is childfree vagyok, de ettől függetlenül nem gondolom, hogy minden gyerekes csak azért vállal gyereket, hogy ne kelljen dolgozni. Kicsit lekezelő volt, amit írtál.
2019. ápr. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
80%
Attol nem vagy rossz anya ha varod a bolcsit/ovit. Rossz anya lennel az erzelmi elhanyagolastol, ha nem.elegited ki a testi szuksegleteit, ha leteszed tablettel a kezeben te meg panziozol...de ezekrol nem tudunk, igy csak a kerdesedre valaszolva: teljesen normalis ha valaki egy ido utan szeretne ujra felnott emberek kozott lenni es szakmai munkat vegezni. Az egyensulyre kell csak figyelni es arra, hogy a gyereknek is igenye van e mar a kozossegre.
2019. ápr. 12. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. A gyerkőcöm imád más gyerekekkel játszani, szerintem ő megérett már rá hogy közösségbe menjen.

Közben viszont kiderült hogy honnan fúj a szél, ma említettem anyósbak hogy megyek dolgozni, erre ő teljesen kiakadt, hogy korai még, kicsi a gyerek, sok munka van a panzióval is, várják még fél évet. Úgy látom inkább anyós nem szeretné hogy a saját labamra álljak, mert akkor tovább nem tud dirigálni nekem. Ha sikerül májustól megyek dolgozni :)

2019. ápr. 14. 14:28
 18/18 A kérdező kommentje:
Amúgy sincs jó hatással szerintem egy párkapcsolatra se ha mindkét fél otthon dolgozik, de így hogy anyós is itt van, és kisfőnöknek érzi magát teljesen elviselhetetlen a helyzet (pláne hogy sajnos meg nincs elvágva a köldökzsinór a párom és az anyja között, s ahogy elnézem nem is lesz soha)
2019. ápr. 14. 14:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!