Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Olyankor mit kell tennem, ha...

Olyankor mit kell tennem, ha iskolat akarok valtani, de a szuleim nem normalisak?

Figyelt kérdés

At szeretnek menni egy masik gimibe, de ahogy fent irtam sem anyam, sem apam nem normalis.

Apam mindig csak a rosszat keresi bennem, de komolyan. Tegnap pl talaltam egy kutyat es felhivtam a gazdajat, visszaadtam neki. Na pl ebbol is ki tudta hozni, hogy en milyen egy hulye gyoker vagyok.

Szoval o ilyen. Azt mondta, hogy o egy metert nem tesz meg azert, hogy en atiratkozzak, szoval ez kilove, de nem is zavar ez engem. A lenyeg, hogy megengedte.

Anyam sem normalis. Egyaltalan.

Duhkitoresei vannak, ugy gondolom. Most is elkezdett utogetni(nem utottem vissza, pedig nagyon konnyen megtehettem volna es nem hiszem, hogy en lettem volna a verekedes vesztese), meg fenyegetozni, mert en megmondtam neki, hogy most amit valtig allit, azt regebben nekem elmondta, hogy nem igy volt. De ugye az rossz fenyt vetne ra, igy...hat en nem is tudom igazabol. Azt sem, hogy mit kezdjek a helyzettel. Nemnormalis, egyik se.

Es persze mondhatjatok, hogy en is hibas vagyok. Vagyok igen, de egy normalis szulo akkor sem lesz ilyen a gyerekevel, en ugy gondolom.

Szoval mit csinaljak ez ugyben? Ha pl elmegyek az igazgatohoz az iskolaba, az nem veszi ki hulyen magat? Hogy nincs ott a szulo, mert pont nem erdekli? Gondolom az alairasokat meg ilyeneket csak megcsinalja valamelyik.

Csak elkezdeni kellne valahogy. Vagy beszeljek osztalyfonokommel a helyzetrol?

16/l



2019. máj. 1. 10:57
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a segito valaszokat, ezeket felpontoztam. A tobbit termeszetesen le.

Nem fogom mar figyelni a kerdest, mert kaptam valaszt a kerdesemre, igy inkabb ne is irjatok, ugysem olvasom el.

Aki uzenetben irta nekem, hogy kamuzok, annak uzenem, hogy sajnos nem.

Azt pedig nem ertem, mi baj lenne az irasommal. Kicsit osszeszedetlen a fogalmazasom, igen, mivel ideges voltam. Hatalmas helyesirasi hibakat nem latok. Maximum annyit, hogy a gyerekem helyett gyermekemet kellet volna irni. Es talan a vesszoket, de azokkal sosem voltam joban.xd Ekezet pedig nincs a telefonomon.

2019. máj. 1. 14:27
 12/13 anonim ***** válasza:
0%
Majd te intézkedsz kis hülye, a szüleid meg fizessék... Ha olyan jó tanuló lennél akkor eleve jobb gimibe metél volna.
2019. máj. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Egy normális iskolában szűrik a szülőket is , nem csak a gyerekeket. Ha el is tudnád rángatni őket, akkor sem valószínű hogy felvesznek, mert simán mondhatják hogy ilyen emberekre nincs szükség a szülők között.
2019. nov. 16. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!