Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim soha nem fogják...

A szüleim soha nem fogják elfogadni a fekete páromat és a születendő gyerekünket?

Figyelt kérdés
Előre leírom, hogy a párom diplomás és dolgozik. Nem itt nőtt fel, de 7 éve Magyarországon él. Megbízható ember, lassan 3 éve vagyunk együtt, együtt is élünk. A szüleim a kezdetektől ellenségesen állnak hozzá. Csak néhányszor találkoztak, de mindig feszült volt a hangulat. A húgom elfogadja a párom és jóban is vannak. Ő mesélte, hogy a szüleim abban reménykednek, hogy találok valaki mást a mostani párom helyett. Abban reménykedtem, hogy ha gyereket vállalunk, akkor már ők is belátják, hogy komolyak a szándékaink és örülni fognak az unokának. Nemrég bejelentettük, hogy babát várok és össze is házasodunk, de nagyon kiborultak. Apám ordibált, anyám csak szomorú lett. Nagyon fáj ez nekem, mert régen nagyon jó kapcsolatom volt a szüleimmel. A párom előtt is rosszul érzem magam, főleg mivel az ő családja elfogadott engem az elejétől kezdve.
2019. máj. 5. 17:00
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
61%
Rasszisták. Mondd meg nekik, hogy csak akkor láthatják az unokájukat, ha elnézést kérnek a párodtól(én ezt csinálnám).
2019. máj. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 Metionin ***** válasza:
76%
Szégyellhetnék magukat a szüleid. Én biztosan nem tepernék utánuk, ha nem tetszik a párod akkor nem kötelező vele találkozni de akkor veled és a leendő gyereketekkel sem. Semmi közük hozzá hogy milyen színű a párod, ha te szereted és neked megfelel. És ha a gyerek barnább lesz, majd őt is utálni fogják? Vagy van náluk szint hogy mennyire barna gyerek az amit még elfogadnak majd?
2019. máj. 5. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
78%

Hagyd békén a szüleidet, hagy éljenek maguknak a kis világukban.

Te mg éld az életed.

NEM A TE HIBÁD.

De több időt energiát ne pazarolj rájuk.

Légy Boldog.

2019. máj. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
66%

Én leülnèk a szüleimmel. Elmagyaràznàm, hogy senki nem tehet róla hova dobta le a gólya. Nem a bőrszìn határozza meg, hogy valaki milyen ember.

Ha nem tudják elfogadni a párod és a leendő gyereketeket, akkor én megszakìtanàm velük a kapcsolatot.

Nem tudnék azonosulni a rasszizmusukkal és nem is tenném ennek ki a párom és a gyerekem. Ez van, lehet drasztikus, de rohadtul megérdemelnék a szüleid, hogy ne nyisd rájuk többet az ajtót.

2019. máj. 5. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
13%

Szerencsére én nem voltam még ilyen helyzetben, de magamat ismerve, azt tenném, mint a volt főnököm.


Mikor megtudta, hogy a lánya összeköltözött egy arabbal, akkor a fickó hívta az ügyvédjét, meg a könyvelőjét. Kiszámolta, hogy mennyit ér a lakása, nyaralója, kocsijai, ingóságai és a cége. Az összeg felét odaadta a lányának, és megkérte, hogy vigye el a maradék holmiját és soha többé ne keresse!


Én csalódnék magamban és a lányomban is. :(

2019. máj. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
40%

Milyen érdekes, hogy itthon mindenfelé látni a hombár fehér nőket a sportos fekete férjjel és a félvér gyerekkel. Így a legegyszerűbb bevándorolni és állampolgárságot kapni.

"Háromévi folyamatos magyarországi itt lakás után kedvezményes honosítást kérhet aki:

magyar állampolgárral legalább három éve érvényes házasságban él"


Még a hombárral élni is jobb, mint a törzsi harc AK-kal.

De nem, ez szerelem. :D:D

2019. máj. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
75%

Idővel lehet, hogy megbékélnek azzal, hogy te egy sötétebb bőrű emberrel szeretnéd leélni az életedet, de ahhoz nagy dolognak kell történnie, hogy meg is szeressék. Jópofizást ne várj tőlük, ha ilyenek, de azt elvárhatod, hogy a vőlegényedet, téged és a kicsit ne sértsék meg. Az unoka más, az ő vérük is, vele lehet, hogy "elnézőbbek" lesznek. De ha nem akarnak vele találkozni, ne erőltesd. Akkor sajnos ez van, de próbáld elkerülni a megmásíthatatlan szakítást, mert később ők is észhez térhetnek. Nehéz dolog, de az is lehet, hogy ha látják azt, hogy a tesód mennyire jól el van veletek és a babával, akkor ők is oldódnak egy kicsit.

Ahhoz, hogy ne fogadják el a szülők a gyerek választottját, nem kell más bőrszínűnek lenni. Az apai nagymamám haláláig nem tudta elfogadni az édesanyámat, mert más közegből jött, nekünk viszont mindig a kedvenc sütinket sütötte ;). Hogy mit mondanak a tesódnak rólatok az ugyan nem szép, de sokszor jó leereszteni a gőzt. Előttem is szokta anyu kritizálni a menyét, mert valahogy ki kell adja magából, de nyíltan nem akarja, nehogy balhé legyen és ezzel bántsa a tesómat.

2019. máj. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
69%
Engem se fogadott el a párom családja, pedig mi mindketten fehér bőrűek vagyunk. Lehet, hogy bárkit választottál volna, azt se fogadnák el. Éld az életedet, és ne törődj a véleményükkel.
2019. máj. 5. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
30%

ma 18:10

Mindig a legszolgalelkűbb és legelkeseredettebb nők kötnek ki arab,néger,cigány oldalán.Tipikusan azok a nők,akik a fehéreknek nem kellenek és nem feltétlenül a kinézet miatt,hanem a viselkedés miatt.A négernek persze iszonyú magas az ingerküszöbe,mert Tanganyikában a bozótban nem igazán válogathatott a rinocérosztámadás és a vadméhek nyújtotta csodás lehetőségek között,most meg kapásból itt van Európában,kinyalják a fenekét a bűntudatos fehérek és alig várják,hogy kiadhassák végre a vízumot és egyebeket.Cserébe gyorsan keres is egy mélyigénytelen fehér nőt,aki véletlenül egy hónap alatt terhes lesz és már mehet is a lagzi.

Közben szegény szülők kéztördelve várják,hogy most homár lesz a lányukból,vagy örök facér.Aztán hazamegy bemutatni a négert/cigányt/arabot.

Pontosan ez a sztori esett meg egy ismerőssel és az se volt sosem normális,mindig hangulatingadozásai voltak,persze 150 centis duci törpeként nem osztott neki túl sok lapot az élet.Meg is kapta társnak az arabot,jött a gyerek,ment haza az arab,előtte azért elverte párszor.Náluk a nő ugye nem ember.

A gyerekem ugyanúgy mehetne Tanganyikába lakni a néger párjával együtt,ahogy a 18:08-as kolega írta.Nem azért nevelem a gyereket,hogy utána egy küszöbmajom a segítségével kapjon állampolgárságot egy olyan országban,ahol nem lőnek rád napi szinten.

2019. máj. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
65%

"Cserébe gyorsan keres is egy mélyigénytelen fehér nőt,aki véletlenül egy hónap alatt terhes lesz és már mehet is a lagzi."


Rendkívül érdekes ez, amit felvázoltál, de ugye az megvan, hogy a Kérdező és a pasi 3 éve együtt vannak?

2019. máj. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!