Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim soha nem fogják...

A szüleim soha nem fogják elfogadni a fekete páromat és a születendő gyerekünket?

Figyelt kérdés
Előre leírom, hogy a párom diplomás és dolgozik. Nem itt nőtt fel, de 7 éve Magyarországon él. Megbízható ember, lassan 3 éve vagyunk együtt, együtt is élünk. A szüleim a kezdetektől ellenségesen állnak hozzá. Csak néhányszor találkoztak, de mindig feszült volt a hangulat. A húgom elfogadja a párom és jóban is vannak. Ő mesélte, hogy a szüleim abban reménykednek, hogy találok valaki mást a mostani párom helyett. Abban reménykedtem, hogy ha gyereket vállalunk, akkor már ők is belátják, hogy komolyak a szándékaink és örülni fognak az unokának. Nemrég bejelentettük, hogy babát várok és össze is házasodunk, de nagyon kiborultak. Apám ordibált, anyám csak szomorú lett. Nagyon fáj ez nekem, mert régen nagyon jó kapcsolatom volt a szüleimmel. A párom előtt is rosszul érzem magam, főleg mivel az ő családja elfogadott engem az elejétől kezdve.
2019. máj. 5. 17:00
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
22%
Itt is szaladgál két négerpotyadék, apjuk már sehol. Ez a fajgyalázók sorsa.
2019. máj. 10. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
53%
Engem is elkeserít, hogy mennyi primitív és egyszerű ember van. Sajnos a szüleid is azok, lehet akármennyi diplomájuk. Egy bizonyos intelligencia hányados fölött a rasszizmus, mint olyan nem létezik. Előítélete mindenkinek lehet, és lehet hogy igaza is lesz. De általánosítani és minden négerre, cigányra stb azt mondani, hogy egy darab szar, az tökéletesen minősíti az adott embert. Élvezni fogom a kapott mínuszokat, mert magam elé tudom képzelni a fröcsögő buta fejeteket.
2020. ápr. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
77%
Vicces, hogy pont az értelmileg állati szinten mozgók állatoznak le ránézésre embereket.
2021. ápr. 22. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!