Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti elfogadnátok hogy a gyereke...

Ti elfogadnátok hogy a gyereketek biszexuális?

Figyelt kérdés

Ebben az esetben én vagyok a gyerek. Szinte teljesen biztos vagyok benne, hogy a lányokhoz is ugyanúgy vonzódom mint a fiúkhoz.

Szeretném elmondani a szüleimnek, de nagyon félek, hogy ezután megromlik a kapcsolatunk. Főleg anyával, mivel ő teljes mértékben elítéli ha valaki a saját neméhez(is) vonzódik.

Egy évem van még a gimiből, arra is gondoltam, hogy csak majd érettségi után mondom el, mikor egyetemre megyek, hogy ha nagyon megvetnének, ne kelljen minden nap ezt látnom.

Nagyon bízok benne, hogy anya elfogadóbb lesz, mert a saját gyereke vagyok, de ennek elég kicsi az esélye. Apa valószínűleg nem mond majd a szemembe semmit, de félek hogy a hátam mögött undorodni fog tőlem. Nem szeretné elveszíteni őket, de nem hiszem hogy egy ilyen dolgot el tudok/el akarok tőlük titkolni.

17/L



2019. máj. 7. 21:28
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
7%
A lányomnál elfogadnám, a fiamnál soha.
2019. máj. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
55%
Pontosan mirt kell beszamolnod róla ?
2019. máj. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim válasza:
87%
"lanyomnal elfogadnam, fiamnal soha." he? mi a kulonbseg?
2019. máj. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:

1. Miért nem fogadnád el a fiadnál?

2. Mert nem hiszem hogy egy ilyen dolgot el szeretnék titkolni. Szeretném teljesen elfogadni magamat, és szerintem ennek egy fontos lépése, hogy bevallom a szeretteimnek, akárhogy reagálnak.

2019. máj. 7. 21:42
 5/44 anonim ***** válasza:
66%

Én elfogadnám, de férjem tudom, h nem. Ő éppen azon a véleményen van, mint anyukád. Én mindig is azt mondom/mondtam, h senki nem tehet arról, ha a saját neméhez(is) vonzódik, attól még ugyanaz az ember marad. Amúgy a szüleid kénytelenek lesznek elfogadni, mivel a gyerekük vagy. Tudom a reakció miatt is aggódsz, amit teljesen megértek. Nem vagy könnyű helyzetben. Van lány a láthatáron, akivel intim kapcsolatban vagy? Csak amiatt kérdem, mert ha van, és komolynak tűnik, akkor szerintem mondd el nekik most, jobb túl lenni rajta.

32L

2019. máj. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:

4.

Voltam már fiúval és lánnyal is, és hidd el, tudom milyen reakciókat váltottak ki belőlem.

Ha pedig csak az lenne, hogy "nem fejlődtek ki az érzelmeim rendesen" akkor azért miért lennék "genetikai hulladék?"

2019. máj. 7. 21:44
 7/44 anonim ***** válasza:
24%
Elfogadnám,de a lányomnál jobban zavarna mint a fiamnál.
2019. máj. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem baj van veled. Fiam és lányom is van ha fiam hazajön hogy szia apu Béla farka volt a szamban... Felesleges plusz infó.

Lányomtól se várom el nem érdekel a magán élete. Szeret engem én is imádom de ha lesz párkapcsolata nem érdekel a szexuális élete


Feleslegesen terheled a hulyesegeiddel a szeretteidet

Magadban rendezd

2019. máj. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim válasza:
88%
#4, téged sem az intelligenciádért szeretnek.
2019. máj. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:
9. Nem a szexuális életemet akarom velük megbeszélni, hanem azt hogy számítsanak arra, hogy lehet egy lányt mutatok majd be úgy mint a páromat.
2019. máj. 7. 21:49
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!