Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti elfogadnátok hogy a gyereke...

Ti elfogadnátok hogy a gyereketek biszexuális?

Figyelt kérdés

Ebben az esetben én vagyok a gyerek. Szinte teljesen biztos vagyok benne, hogy a lányokhoz is ugyanúgy vonzódom mint a fiúkhoz.

Szeretném elmondani a szüleimnek, de nagyon félek, hogy ezután megromlik a kapcsolatunk. Főleg anyával, mivel ő teljes mértékben elítéli ha valaki a saját neméhez(is) vonzódik.

Egy évem van még a gimiből, arra is gondoltam, hogy csak majd érettségi után mondom el, mikor egyetemre megyek, hogy ha nagyon megvetnének, ne kelljen minden nap ezt látnom.

Nagyon bízok benne, hogy anya elfogadóbb lesz, mert a saját gyereke vagyok, de ennek elég kicsi az esélye. Apa valószínűleg nem mond majd a szemembe semmit, de félek hogy a hátam mögött undorodni fog tőlem. Nem szeretné elveszíteni őket, de nem hiszem hogy egy ilyen dolgot el tudok/el akarok tőlük titkolni.

17/L



2019. máj. 7. 21:28
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
93%

#1es Ebből látni, h nem egyformán szereted a gyerekeidet

#4es Ilyen szavakat csak id..ták használnak

2019. máj. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
100%
#9 Lehet, h nem vagy kíváncsi gyerekeid szexualis életére, de megneznem az arcod, ha a lanyod hazaallitana 1masik lánnyal és prjakent mutatná be. Én elfogadó vagyok, de én is meglepődnék és mondanám neki, h miért nem szólt róla
2019. máj. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
98%
Tudod jól,hogy elítélik őket. Ha nem.muszáj ne terheld ilyenkkel. Mindkettőtöket megóvod a kellemetlensgtől. Ha majd barátnőd lesz akkor mond el.
2019. máj. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
93%

#1: A lányomnál elfogadnám, a fiamnál soha.


Ez a durva kettős mérce...


Nekem tökmindegy hogy biszexuális, heteroszexuális, vagy homoszexuális a gyerekem. Egyedül a transzszexualitást fogadná be nehezen a gyomrom, ha a gyermekem nemet váltana. Azt nem tudnám egy könnyen megszokni. Egy a lényeg, hogy a gyermekem lelkileg kiegyensúlyozott legyen, és boldog. Nem akarom megtiltani, ha ilyen jellegű érzelmei vannak, mert azzal ez a dolog nem szűnik meg, csak elnyomná magában. Inkább akkor élje ki a vágyait.

30/F

2019. máj. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
79%
Akkor már inkább homo legyen. Egyébként elfogadnám, de a külvilágnak semmi köze hozzá. Azt támogatnám, hogy bármilyen szexuális identitású emberek köthessenek házasságot és örökbe fogadhassanak gyerekeket, de a melegfelvonulásokat betiltanám. Az nem olyan mint egy nemzeti vagy vallási ünnep vagy az Anyák napja, ha már az volt nemrég.
2019. máj. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
19%
Minden további nélkül, akár fiú, akár lány. De azért szóljon időben, hogy épp kivel van, nehogy véletlenül egy elszólással én buktassam le, ha a partnere erről nem tud. :)
2019. máj. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
56%
A szüleid vallásosak?Csak mert ez nagyban befolyásolja hogy hogyan fogadják
2019. máj. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
4%
Én elfogadnám, csak azt javasolnám neki, hogy kizárólag az ellenkező neműekkel létesítsen kapcsolatot. :)
2019. máj. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 A kérdező kommentje:
18. Igen, anya eléggé vallásos,apa viszont nem
2019. máj. 8. 00:11
 20/44 anonim ***** válasza:
23%
Amíg nincs ténylegesen komoly kapcsolatod lánnyal addig szerintem ne mond el. Lehet összejössz egy fiúval és akkor egy felesleges konfliktust elkerülsz.
2019. máj. 8. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!