Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti elfogadnátok hogy a gyereke...

Ti elfogadnátok hogy a gyereketek biszexuális?

Figyelt kérdés

Ebben az esetben én vagyok a gyerek. Szinte teljesen biztos vagyok benne, hogy a lányokhoz is ugyanúgy vonzódom mint a fiúkhoz.

Szeretném elmondani a szüleimnek, de nagyon félek, hogy ezután megromlik a kapcsolatunk. Főleg anyával, mivel ő teljes mértékben elítéli ha valaki a saját neméhez(is) vonzódik.

Egy évem van még a gimiből, arra is gondoltam, hogy csak majd érettségi után mondom el, mikor egyetemre megyek, hogy ha nagyon megvetnének, ne kelljen minden nap ezt látnom.

Nagyon bízok benne, hogy anya elfogadóbb lesz, mert a saját gyereke vagyok, de ennek elég kicsi az esélye. Apa valószínűleg nem mond majd a szemembe semmit, de félek hogy a hátam mögött undorodni fog tőlem. Nem szeretné elveszíteni őket, de nem hiszem hogy egy ilyen dolgot el tudok/el akarok tőlük titkolni.

17/L



2019. máj. 7. 21:28
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
0%

"Nem, nincs semmiféle elképzelésem, egyszerűen csak a realitások talaján állok." - Amennyiben? Mik a realitások véleményed szerint?


"Nem nézek pont úgy egy hetero kézenfogva sétáló párra, mint egy azonos neműre, és ez akkor is így van ha te itt rózsaszín disney mesét vetítesz elém." - Állította valaki, hogy te ugyanúgy tekintesz ezekre, mint azokra? Szerintem senki. Visszaolvastam. Valóban senki. És nem is erről volt szó. Olvasd el légyszíves mégegyszer a mondataimat! Lehet, hogy számodra is ki fog derülni. Azt is fejtsd ki légyszíves, hogy mely részre érted a "disney mesét"!


"Éretlen meg max az, hogy belebújsz a saját rózsaszín kis világodba, és kikéred magadnak hogy más ember meg mást lát a világból mint te." - Soha nem róttam fel senkinek, ha másképp látta a világot, mint én. Ha te ezt másképp gondolod, és ráadásul ki is mered jelenteni, akkor legalább támaszd alá! Mely mondataimra alapozod mindezt?


Te kijelentő módban fogalmaztál, állítottál olyanokat, amik egyáltalán nem fedik a valóságot. Miért nem írtad oda elé, hogy ez csak a te véleményed? Ha pedig veszed a bátorságot, hogy vélt dolgokat tényként közölj, akkor támaszd alá őket!


Egyébként látva a neveletlen "stílusodat", úgy gondolom, beletrafáltam a valós helyzetedbe. Úgyhogy - hidd el, jó szándékkal írom még egyszer, mert indokoltnak érzem - : Szerintem, ha kicsit pozitívabban állnál az emberekhez, akkor feléd is több pozitív reakció érkezne az életben.


Nem mellesleg: Kikérem magamnak egyébként ezt a hangnemet, amit alkalmazol felém! Továbbá, ha neked jogod van reagálni más írására, akkor nekem is, és másoknak is joga van, attól függetlenül, hogy a kérdező kérdésétől elkalandoztunk kissé. Ezúton is elnézést kérek tőle!

2019. máj. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
53%

"Soha nem róttam fel senkinek, ha másképp látta a világot, mint én"


De pont mikor idézted a hsz-emet és belekötöttél.

Engem meg ne nevezzen olyan ember "neveletlennek" aki engem kéretlenül megszólít és beleköt a mondandómba egy fórumon, ami tudtommal azért van hogy mindneki válaszoljon a kérdésre (és nem a válaszra).


Tudod a világ pont attól szép, hogy mindenkinek van saját véleménye, mindenki a maga módján látja a világot. És ez akkor is így van, ha egy ilyen minden lében két kanál okoskodó szétcincálja más véleményét, a saját véleményformálás jogán :) Jajj ez édi.


"Az pedig szerintem eléggé éretlen hozzáállás, hogy mások (képzelt) véleményére adsz, és nem a sajátodat helyezed előtérbe. " Ezek meg nagy szavak valakitől aki más képzelt vagy valós véleményén pörög és nem tudja vele békénhagyni a másikat.

Nem tudom miért izgat téged ilyen szinten a téma, de ha te magad vagy érintett a témában, akkor azt tudom javasolni amit te nekem, hogy talán függetlenítsd magad mások véleményétől. Ne az én irományomon keresztül akarj már önigazolást keresni, hogy boldog legyen a párkapcsolatod.

Nem, nem trafáltál semmibe bele, csak ki nem állhatom mikor valaki ennyire komolyan veszi magát. Neked van egy véleményed más nem kötött bele, nekem is van mire te idézgettél engem és meg akartad mondani a "tutit".

Kár hogy te pont egy senki vagy ehhez, és nem kértem tőled véleményt. Azt meg majd én tudom kihez hogy fordulok, de kötekedő mások véleményét elfogadni nem tudó emberekhez általában nem fordulok sehogy. Olyanhoz meg pláne nem, aki neveletlen módon beszól másnak, de azért van atca mást neveletlennek nevezni. Más szemében szálkát esete....


Amúgy megnéznék egy kisérletet, amiben 2 srác egymást ölelgetve puszilgatva utazik egy villamoson, vajon ugyan azt a reakciót váltnák-e ki az utazóközönségből mint egy átlag hetero pár.

Valószínűleg nem.

2019. máj. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
60%

Hallod el sem olvastam amit ide böfögtél, csak a végét hogy te kikéred magadnak...hahahaha. Neked nem tűnt fel, hogy te szóltál hozzám teljesen KÉRETLENÜL te szerencsétlen?

Senkit nem érdekel mit gonolsz rólam

Senki nem kérte hogy reagláj a hsz-emre amit nem neked írtam

A kérdés nem a párbeszédünkről szól hanem a fenti kiírt kérdésről. Mi lenne ha azzal foglalkoznál nem velem? HM?

Van egy olyan szomorú sejtésem, hogy feléd sneki nem fordul kedvesen a való életben, azért vegzálsz idegeneket egy zs kategóriás fórumon.

Ne írj ide nekem többet mert nem olvasom el azokat sem, és nem vagyok kíváncsi rád. Nem azért válaszolgatok egy kérdésre sem, hogy valaki kérletlenül privát vitát kezdeményezzen velem.

2019. máj. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:

Úgy gondolom, kibújt a szög a zsákból.


Amit akartam, elmondtam, az ilyen minősíthetetlen stílusban megnyilvánuló emberre/emberekre pedig nem vagyok hajlandó több időt szánni.

2019. máj. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!