Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Ti elfogadnátok hogy a gyereke...

Ti elfogadnátok hogy a gyereketek biszexuális?

Figyelt kérdés

Ebben az esetben én vagyok a gyerek. Szinte teljesen biztos vagyok benne, hogy a lányokhoz is ugyanúgy vonzódom mint a fiúkhoz.

Szeretném elmondani a szüleimnek, de nagyon félek, hogy ezután megromlik a kapcsolatunk. Főleg anyával, mivel ő teljes mértékben elítéli ha valaki a saját neméhez(is) vonzódik.

Egy évem van még a gimiből, arra is gondoltam, hogy csak majd érettségi után mondom el, mikor egyetemre megyek, hogy ha nagyon megvetnének, ne kelljen minden nap ezt látnom.

Nagyon bízok benne, hogy anya elfogadóbb lesz, mert a saját gyereke vagyok, de ennek elég kicsi az esélye. Apa valószínűleg nem mond majd a szemembe semmit, de félek hogy a hátam mögött undorodni fog tőlem. Nem szeretné elveszíteni őket, de nem hiszem hogy egy ilyen dolgot el tudok/el akarok tőlük titkolni.

17/L



2019. máj. 7. 21:28
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
0%

A fiamnál elfogadnám és a pàrját is vejemnek?

, a lányomat orvoshoz vinném,ha nem hat kitagadnám.

2019. máj. 8. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
87%

Én teljes mértékben hetero vagyok, de elfogadom az összes bi vagy homoszexuálist. Szerintem ez olyan dolog, ami belülről jön és ha a feje tetejére áll az illető sem fog változni.

Én nem látok különbséget egyébként a lány és fiú gyerek coming outolàsa .

A saját gyerekemet 100%,hogy bárhogyan elfogadnàm. Azzal, hogy kit szeret az égvilágon senkinek nem árt.

De Magyarország erősen homofòb, készülj fel rá, hogy nem lesz egyszerű. De szene várj vele, ha biztos vagy benne.

2019. máj. 8. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
85%

Elfogadnám,én is biszexuális vagyok.De a helyedben akkor mondanám el nekik hogyha lesz komoly kapcsolatod lánnyal.

(Off:a válaszoló aki betiltaná a prideot.tudod ez nem tartozik egy kategóriába a vallási ünnepekkel,vagy az anyák napjával.szimplán csak jogokat szeretnénk)

2019. máj. 8. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
66%

Szia. Attól függ,anyud milyen beállítottságú. Anyám a végletekig szeret és támogat de egyszer kíváncsiságból megkérdeztem,mi lenne ha leszbikus lennék. Azt mondta, inkább el se mondjam,mert zavarná. ( nem miattam, féltene a társadalom megítélésétől és hogy esetleg engem bántanának). És miért várj még vele? Én 17 évesen szintén biztos voltam abban, hogy bi vagyok. Szintén voltam mindkét nemmel szexuálisan. Mindkettő jó volt. Aztán 20 évesen jött az első nagy szerelem,aki fiú volt. Utána is bejöttek a lányok is,de maradtam inkább hetero. Azóta eltelt 10 év. Jelenleg is egy férfi mellett találtam meg a bolsogságot, ez már marad,épp az első gyermekünket várom. Soha ilyen boldog nem voltam. Nem mondom, higy nincs olyan nő,aki megmozgat de inkább heteronak vallom magam. Volt egy barátnőm is,aki 3 évig járt egy lánnyal. Majd szakítottak és jelenleg 4 éve van egy sráccal és boldogabb mint valaha. Csak annyit tanácsolok, hogy várj a dologgal. Lehet te biztos vagy magadban,.de hidd el, hogy ehhez még tényleg fiatal vagy és ez még alakulhat. Ha x év múlva is ugyanez van és esetleg lesz egy azonos nemű párod,akkor gondolkozz el, hogy bevallod. Addig felesleges ezen idegeskedned és idegesítened a szüleidet.

30/n

2019. máj. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
55%
Az a válaszoló, aki önkényesen kijelentette, hogy Magyarország erősen homofób, az mi alapján tette ezt? Az itt válaszolók nagy többsége is azt írta, hogy elfogadná. Pozitívan álltak a kérdéshez, semmiképp nem homofób módon. 100 %-os értékelést is csak olyanok kaptak, akik teljes vállszélességgel támogatják a homo- és bisexualitást.
2019. máj. 8. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
64%
Utolsónak: valószínűleg azért,mert aki írta, hogy elfogadná még nincs gyereke. Őszinte leszek. Én is elfogadó vagyok. Van meleg srác nagyon jó barátom,imadom a srácot. Alapvetően nincs bajom a homoszexuálisokkal. De..ha mélyen magamba nézek, mégis az van bennem, hogy ha lesz gyermekem, nem szeretném ha homoszexuális lenne. Nyilván nem tagadnám ki, mert a gyerekem de.. igenis zavarna. Az lenne bennem,hogy sosem lesz unokám, ill.mikor fogják emiatt esetleg bántani,megverni,stb. Szóval mindenki gondolkozzon el ezen még egyszer ezen. Égyébként attól is függ, hol él a kérdező..én azért Pesten láttam nem egy meleg párt kézenfogva menni,semmiféle negatív reakciót nem láttam. Most pl.falun élek,ha itt lenne nagy felháborodás. :) Kisvárosban,falun kevésbé elfogadóbbak, mert több a vallásos meg a régivágású ember,aki szerint ez betegség és különben is fúj.. :/ én legalább is ezt tapasztalom.
2019. máj. 8. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
100%
mi mást lehet még csinálni???
2019. máj. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
21%

Az teljesen rendben van, ha az ember "fél" attól, hogy nem lesznek leszármazottai. Ez a természet rendje. Fajfenntartás. A félelem is érthető, hiszen ki akarja, hogy bántsák a családtagját? Persze, vannak olyanok, akik bántanák ezért, de az ilyen emberek száma rendkívül kevés. Az emberek nagy többsége nem vágna pofán egy számára ismeretlen embert, még akkor sem, ha nem tetszik neki, amit lát. Szóban sem sértegetné. A hírekben sem lehet ilyen incidensekről hallani.

Számomra az is kérdés, hogy falun vagy Budapesten "elfogadóbbak" az emberek. Nem hiszem, hogy van erre statisztika, ezért amit állítasz, az csak egy vélemény. Vagy így van, vagy nem. Egyébként, szerintem az, hogy valakinek nem tetszik a homo- vagy bisexualitás az nem egyenlő a homofóbiával.

2019. máj. 8. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
100%
Szüleim szó nélkül elfogadnák, ha azt látják rajtam, hogy boldog vagyok
2019. máj. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
66%

Miért ne fogadnám el? De halál komolyan kérdezem, milyen alapon kellene nekem abba beleszólnom, vagy akár komolyabban foglalkozni vele, hogy a gyerekem kivel mit csinál az ágyban? Szerintem elég beteges, ha valakinek ez központi téma az életében.

Vigyázzon magára, szurkolok hogy normális párt találjon, és ennyi.

Komolyan nem értem, néhány embernek miért ennyire fontos, hogy mi van a gyereke párjának a lába között. A szomszéd s*gglyukán is ábrándoznak néha az ilyenek, vagy mi?

2019. máj. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!