Hogyan coming outoljak?

Figyelt kérdés

Már egy ideje tudom, hogy biszex vagyok, de nem mertem senkinek sem elmondani. Szüleimnek szeretném először, hiszen ők mégis csak a szüleim. De ők elég elutasítóak ezzel a témával kapcsolatban. Vagyis azt mondják, hogy felőlük elférnek az lgbtq emberek a világban, csak a négy fal között. Meg egyszer beszéltünk egy ismerősöm unokatestvéréről, aki pánszexuális(3 évvel idősebb tőlem), akkor azt mondták rá, hogy ilyen fiatalon senki sem tudja biztosra a szexualitását, meg hogy ehhez tapasztalat kell. Pedig előtte pár nappal már gondolkoztam, hogy coming outoljak nekik.

Vagy lehet, hogy nem is kellene? Várjam meg még esetleg lesz egy barátnőm? Vagy az sem baj, ha nem a szüleimnek, hanem mondjuk a barátaimnak mondom el először?

Mert már nagyon rossz, és olyan, mintha titkolnám előttük a valódi énemet, pedig nagyon szoros kapcsolatban vagyok velük, főleg anyukámmal. És amikor erre gondolok, hogy olyan mintha titkolóznék, mindig elkezd görcsölni a gyomrom.

Bocsánat, tudom hogy ez egy kicsit sok kérdés így egyben, de ha akár egyre is választ kapok, azért nagyon hálás leszek♥🙂



2019. máj. 9. 18:57
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
23%
Nem értem, mi ez a nagy "coming out" mánia a homokosoknál? Oké, homár vagy, és? Gondolod, én odaálltam a szüleim elé megmondani, hogy apu, anyu, én leginkább szopatni szeretek? Miért kell erről vallomásokat tenni? Igazuk van, ami a hálószobádban történik, az csak rád és a partneredre tartozik. Nem kell rájuk tukmálni. Ezt minden normális ember utálja.
2019. máj. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
25%

Pánszexuális 😂🤣😂😂😂

Jahj istenem inkabb nem is akarom tudni hogy mi az .... Xd

2019. máj. 9. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
12%
Hany eves vagy ? Fiu vagy lany?
2019. máj. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
Megértem, hogy ezt miért mondod, de egy én szeretnék coming outolni, csak nem tudom hogyan illetve mikor. És még egy: legközelebb talán ha csak egy kicsivel is ideillőbben mondod el a véleményedet, lehet hogy hatásosabb lesz🙂
2019. máj. 9. 19:08
 5/36 anonim ***** válasza:
91%
A legtöbb szülő érzi a saját gyerekén ezeket a jeleket.Szóval simán lehet,hogy amikor te majd nagyba előadod nekik ezt ők már rég tudják.Egyébként Én tuti nem kerítenék neki ilyen nagy feneket,egyszerűen elmondanám és kész.Utána hagynám,hogy emésszék a dolgot,és menne minden tovább.
2019. máj. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Lány vagyok és 16 éves.
2019. máj. 9. 19:08
 7/36 anonim ***** válasza:
14%
Voltál már nővel? Most őszintén.
2019. máj. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
16%

Ja akkor férfival?

Vagy fiuval

2019. máj. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
#5 köszi ment a zöld kéz! Csak attól félek, hogy kiakadnak majd, hogy még fiatal vagyok ahhoz hogy ezt tudjam
2019. máj. 9. 19:10
 10/36 A kérdező kommentje:
Nem voltam nővel, de azt már kisebb korom óta tudom, hogy mindkét nem érdekel
2019. máj. 9. 19:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!