Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők ti hány évessen engedné...

Szülők ti hány évessen engednétek el a lányotokat egyedül nyaralni?

Figyelt kérdés
A fejébe vette hogy nyáron teljessen egyedül szeretne menni nyaralni a Balatonra. 20 éves, tőlünk nem kér pénzt rá mert van egy kis megtakarítása, de még tanul szóval mi tartjuk el. Nem fura ez hogy egymaga akar nyaralni? Azt mondja hogy ki kell kapcsolódnia (mondjuk ezt elhiszem hiszen most érettségizik) de akkor is. Féltem hogy nehogy baja essen. Mit tegyek?
2019. máj. 19. 23:59
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
97%

Hát, nekem elég szigorú és vaskalapos anyám van, amígőtartel és társai, de 20 évesen még így sem kellett engedélyt kérnem, bejelentettem, hogy megyek barátokkal, és kész.....

A féltés normális (40 évesen is az lesz), az, hogy bele akarsz szólni, nem.

2019. máj. 20. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
83%
Miután elmúltam 18, már nem kérdeztem meg a szüleimet, hogy elengednek-e bárhová. Pont az ilyen túlféltő szülők nevelnek életképtelen felnőtteket.
2019. máj. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
35%

"Nem bulizni akar és nem is barátokkal megy, hanem egyedül"


Ezt ugye te sem gondolod komolyan, hogy majd tök egyedül tölti a balatoni nyaralását egy 20 éves lány?!

2019. máj. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
24%

Nekem ez az "egyedül" fura. TELJESEN egyedül menne, tehát lefoglalna egy szállást, és egyedül nyaralna a Balatonon?

Korosztályából egy jó barátnő sem menne vele? Az én lányom érettségi után ment, ketten mentek a barátnőjével (szintén Balatonra, pár napra.) Ő totál egyedül szeretne?

2019. máj. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Én érettségi után összepakoltam és elköltöztem otthonról. 😀
2019. máj. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Igen teljessen egyedül menne
2019. máj. 20. 13:55
 17/25 anonim ***** válasza:
95%

Nem tom mi a fura az egyedül nyaralásban.

Én is néha úgy érzem bár eltudnék "menekülni" egy kicsit egymagamba. Pihenni, lazulni, kikapcsolni, rendezni a soraimat.

2019. máj. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
48%

"Nem tom mi a fura az egyedül nyaralásban.


Én is néha úgy érzem bár eltudnék "menekülni" egy kicsit egymagamba. Pihenni, lazulni, kikapcsolni, rendezni a soraimat."


Gondolom, nem 20 évesen azért.

Én is szívesen elmennék egyedül, mondjuk 34 fölött már sokszor éreztem így, és jól is esett volna, csak nem jött össze. Tehát nem azt mondtam, hogy az egyedül nyaralás hú de ördögtől való, csak azt, hogy nem annyira jellemző 20 éves korban. (Nekem diploma után, 24 évesen volt egy "kipihenni, elbújni a világ elől", de akkor a nagymamámhoz mentem egy 200 fős faluba. De nem egy szállodába egyedül.)

2019. máj. 20. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

De pont 20 vagyok én is :D

(#17)

2019. máj. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
16%

Azután 9 hónap múlva kiderül, hogy az egyedüli nyaralás alatt mást értett...

:)

2019. máj. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!