Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők ti hány évessen engedné...

Szülők ti hány évessen engednétek el a lányotokat egyedül nyaralni?

Figyelt kérdés
A fejébe vette hogy nyáron teljessen egyedül szeretne menni nyaralni a Balatonra. 20 éves, tőlünk nem kér pénzt rá mert van egy kis megtakarítása, de még tanul szóval mi tartjuk el. Nem fura ez hogy egymaga akar nyaralni? Azt mondja hogy ki kell kapcsolódnia (mondjuk ezt elhiszem hiszen most érettségizik) de akkor is. Féltem hogy nehogy baja essen. Mit tegyek?
2019. máj. 19. 23:59
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

"egyedül nyaralni?"


Lehet itt bármennyit is mellé beszélni de lássuk be, hogy ha valaki egyedül akar lenni, akkor nem egy olyan nagy forgalmú nyaraló- ill bulis helyre megy nyaralni mint a Balaton, ahol potens és erőtől duzzadó fiatalemberek sokasága keres párt vagy alkalmi kapcsolatot.

Az "egyedüli nyaralást" úgy érthette, hogy -végre- már szülők nélkül hiszen 20 éves, és szeretne élni egy kicsit...

...távol a szülői szemektől.

2019. máj. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Én is 20 éves vagyok, és most érettségizem. Szerintem engedd el, igen félteni fogod, mert a lányod, de szülő vagy ez a dolgod 20 évesen kell hogy legyen már annyi sütnivalója, hogy mit igen, és mit nem. És szerintem nem fura, ha valaki egyedül akar menni nyaralni. (Vannak olyanok, akiket idegesít, ha állandóan vannak körülötte emberek)
2019. máj. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
71%
20 évesen azt csinál amit akar, szerintem nem kéne ilyen idősen korlátozni már. Felnőtt ember. Ha nagyon korlátozva van, akkor csak minél előbb meneküli akar majd a szülői házból, hogy végre ne szóljanak bele neki mindenbe. Nem lényeg mint mondd, úgyse egyedül megy le. Barátokkal csávójával stb... Bulizik, iszik, szexel, ahogy egy fiatal 20 éves tenné, nincs ebbe semmi rossz vagy különös.
2019. máj. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
57%
Odamenni egyedül fog de ott előre megbeszélték szerint talizik ezzel azzal, valszeg a szállást már nem egyedül veszi ki. Ha valakitől eltiltottad nos az is ott lesz
2019. máj. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Tényleg egyedül megy. Sajnos nincsenek neki barátnői, se barátja. Nagyon visszahúzódó, csendes lány nem olyan mint a mai 20 évesek
2019. máj. 21. 23:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!