Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyire egészségtelen, ha 16...

Mennyire egészségtelen, ha 16 évesen még mindig egy szobában alszik valaki az anyjával?

Figyelt kérdés
Külön ágyban.(L.)

#gyerekszoba #anya-lánya #gyermek fejlődése
2019. máj. 20. 22:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem az ilyen nem jelent semmit. Mármint, ha azért alszik az anyjával, mert fél, vagy valami, akkor az nem valami egészséges. De egyébként szerintem lényegtelen. Lehet a körülmények miatt is egy szobában van valaki, vagy igazából bármi. De ez nem feltétlen jelenti, hogy ez egészségtelen lenne.
2019. máj. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%
Attól függ, mennyire zavarja őket.
2019. máj. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
78%
Egészségtelennek nem mondanám, 1-2 év múlva viszont igen zavaró lehet majd, kölcsönösen, de ha a helyzet megkívánja, akkor ez van.
2019. máj. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
74%
Én 14 éves koromig anyámmal aludtam. Emiatt mai napig alvásproblémáim vannak mivel éveken keresztül muszáj volt akkor lefeküdnöm amikor neki, és órákig ébren vergődtem. Szerintem az introvertáltságom is jóval felerősödött. Mióta végre egyedül tudok lenni azóta sokkal jobban ragaszkodom ehhez mint mások.
2019. máj. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%
21éves voltam, amikor szekrénysorral kettéválasztottuk a szobát. 23, amikor a sufniból minigarzonom lett. Jelenleg a férjemmel élek benne, de néha jó lenne egy nappali, vagy háló, vagy legalább gardrób...
2019. máj. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem ez 16 evesen mar nem egeszseges dolog, hiszen akkor mar lehet akar kapcsolata vagy csak a baratait athivja magahoz stb de ugy egyebkent igenyli mar a maganszferat. Persze ha ennek anyagi okai vannak, azzal nem lehet mit kezdeni.
2019. máj. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%

21 voltam, mikor készült egy galéria a lakásba, addig teljesen egy szobában aludtunk. Az egy légtér utána is megmaradt, a galéria csak térben határolt ugye.

Szóval én így nőttem fel, és még élek. Nem mondom, hogy nem hiányzott a saját szoba, de nem az alvás, hanem egyszerűen a privát szféra miatt.

2019. máj. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
66%
Szörnyű. Igazán kimehetne valamelyikőtök a csűrbe.
2019. máj. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
85%

Én 16 éves koromig egy szobában aludtam és laktam apámmal, anyámmal és a húgommal mert egy szobánk volt.

Semmi különöset nem éreztem, mert ebbe születtünk bele és így volt nekünk természetes.

Nem lett semmilyen mentális problémánk, normális emberekké váltunk.

2019. máj. 21. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
88%

a kėrdės az hogy mi az oka.. Ha pl. nincs más választásod, mert egyszobában kell laknotok akkor ez van.., en sem gondolom hogy ebből bármilyen gond lehetne.

DE! ha amugy van lehetősėg külön szobára, akkor ebben a korban már kell az intimszfėra.


Azt viszont tényleg nem talalom jónak hogy ha egy egész család 1 szobában ėl. mert jó esetben a párnak van intim kapcsolata, es igy azért elég kellemetlen lehet. Persze tudom hogy ezeknek a családoknak nem volt más választásuk, de ott ahol van lehetőség külön szobára, ott az volna a normális hogy ha nem is rögtön akkor egy bizonyos kor után nem együtt alszanak

2019. máj. 21. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!