Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyire egészségtelen, ha 16...

Mennyire egészségtelen, ha 16 évesen még mindig egy szobában alszik valaki az anyjával?

Figyelt kérdés
Külön ágyban.(L.)

#gyerekszoba #anya-lánya #gyermek fejlődése
2019. máj. 20. 22:19
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
40%

Szia! :)

Azegy szoba, de külön ágy az teljesen oké amíg együtt éltek. Az is oké lenne ha egy ágyban aludnátok, mert szerintem nem korhoz kötött hogy mikor kell már külön aludni. Én is 16 vagyok, és én is az anyukámmal alszom, ráadásul egy ágyban. Mind a ketten egymás mellett érezzük biztonságban magunkat. Ha más is így van ezzel, akkor nem szentírás hogy már külön kell aludni. Szerintem egy anya-lánya kapcsolatban az ilyesmi teljesen természetes.

Láttam hogy írta valaki hogy egy 16 évesnek már külön kéne aludni ha van rá lehetőség, mert lehet hogy van már kapcsolata. Kapcsolat?? 16 évesen?? Szerintem ilyenkor még minden 16 éves a tanulással foglalkozzon inkább mint a csajozással/pasizással.

2019. máj. 21. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem probléma, de néhány éven belül (ha a lánynak lesz párkapcsolata) azzá válhat az intim szféra hiánya.
2019. máj. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
65%
Biztosan kényelmetlen, de gondolom, nincsen másik szoba, nem?
2019. máj. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
65%
Ebben a korban ha egészséges a gyerek és normális, akkor már ez elég gáz. Kérdés, hogy mi miatt alszik ott? Kevés a szoba vagy valami problémája van? Mert ez nem m1
2019. máj. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én 19 évig aludtam így. NAGYON hiányzott a privát szféra
2019. máj. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!