Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért jó megtiltani egy 22...

Miért jó megtiltani egy 22 éves gyereknek, hogy dolgozzon?

Figyelt kérdés

Itthon élek még. De nem enged el apu dolgozni. Most is lenne egy beugrós állás, 1 napra.

De nem enged el.

Csak oda ahova ő gondolja... csak ebben az a pláne h ő sehova se akar elengedni. Mert minek?! -ez az érve...

Holott munkanélküli ő évek óta.


(Elköltözni nem tudok sehova, semmi pénzem nincs, se barátaim , elszökni nem tudok mert akkor megver)



2019. máj. 23. 15:54
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
79%

Hány évesen szült az anyád? Mikor ment nyugdíjba, ha 22 vagy? :D

Akkora kamukérdés ez, mint egy ház. Ha lenne kamukategória, oda kéne tenni ezt a kérdést.


Komolyan ennyire figyelemhiányos vagy? Luzer!

2019. máj. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
84%
22éves GYEREK? Szánalmas.
2019. máj. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

Köszi a sok értelmes választ....

Nem tudsz segíteni, ne írj!

2019. máj. 23. 18:00
 14/29 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem tudsz semmit csinálni, akkor ennyi. Maradsz, míg meg nem hal.
2019. máj. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
94%
Tegyük fel, hogy igazat írsz, és tényleg apukád nyugdíjából éltek. De ha ő meghal, akkor miből fogtok élni?
2019. máj. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
90%
Azért, hogy ő hordja a kalapot, az legyen, amit ő akar. Keress munkát és lépj le otthonról. Az Én Anyám dettó ugyanezt csinálta. Ha rajta múlt volna, sohasem dolgoztam volna. De amikor nem dolgoztam, akkor is mindig képeztem magam. Nem is tetszett neki, amikor megmondtam, hogy rájöttem sok dologra, amikkel kapcsolatban becsapott.
2019. máj. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 Riki miller ***** válasza:
84%
Apu lehet azért nem enged mert fél hogy te többre visszed , sok családban előfordul ez , undorító , az emberi társadalmat lerontsák. Ha még gyereklennél fordulhatnál a helyi gyermekvédelmi hivatalhoz , de mivel nagykoruvagy talpra kell állnod , te is látod hogy ez így nem egészséges csak kezd el az életed...
2019. máj. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
89%
Rajtad nem lehet segíteni
2019. máj. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim válasza:
78%

A sok rosszindulatú tudálékos válaszolónak üzenem: a probléma VALÓS, tényleg létezik olyan, hogy egy szülő konkrétan NEM ENGEDI (!) dolgozni menni, felnőni a már nagykorú gyerekét! Sajat bőrömön tapasztaltam én is, amikor 21 éves koromig tiltottak mindenféle munkától, nem hagytak felnőni, nem hagytak önállósodni, és ha a szuleimen múlt volna, még talán ma sem dolgoznék semmit...


Kérdező, lepj le otthonrol, keress munkát, ahol adnak szállást is, ahogy azt az értelmesebb réteg már írta!

2019. máj. 23. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Menj külföldre suli se kell hozza, mindent biztosítanak. Gyári munka de ha értelmes vagy hamar feljebb lépsz a szalag mellől
2019. máj. 24. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!