Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem akarom meghívni apám...

Nem akarom meghívni apám párját az esküvőmre?

Figyelt kérdés

A szüleim elváltak. Apámmal nagyon hullámzó a kapcsolatom. Volt amikor rosszabb volt, akkor nem beszéltünk. Amikor meg jobb, beszélgetünk, akkor kerülöm a konfliktust. A párja szerintem nincsen jó hatással rá, teljesen máshogy viselkedik a közelében. Egy illemtudó, többnyire kedves emberből a nő mellett gyakran egy mocskos szájú tahó lesz.

Az esküvőmön szeretném ha ott lenne apám, de eddig soha nem mondtam meg neki, hogy mit gondolok a barátnőjéről. A nőt nem szeretném meghívni, bár gondolom a konfliktus elkerülése miatt túl tudnám tenni magam rajta. Viszont arról hallani sem akarnék, hogy a nő akkor felhozná, hogy hívjam meg a gyerekeit is, mert ők a "testvéreim".

Sokszor akartam kiönteni a lelkem apámnak, de nem akarom még jobban elrontani a kapcsolatunkat azzal, hogy leszólom a párkapcsolatát.


2019. jún. 13. 09:25
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
80%
Lehet, hogy bunkóság, de a Kérdező hadd döntse már el, hogy ki az aki ott lehet az ő nagy napján. Én sem akarnám, hogy eljöjjön az a nő, akivel anyámat csalta. Ha az apja nem akar a nője nélkül menni a lánya esküvőjére, jobb is ha nem megy.
2019. jún. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
70%
Ja, különben meg az apuka drága csaja meg a gyermekeik csak kibírnak 1 napot az apuka nélkül. :D
2019. jún. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
30%

Utolsó!


Ha te nem fogadod el az ő partnerét, ő miért fogadja el a tiedet? Nem kell szeretni, de tisztelni igen. Minimum a szülődet, ahhoz pedig az is hozza tartozik, hogy a partnerével szemben is tiszteletet tanúsítasz.

2019. jún. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

Ami azt illeti, ő is beleszólt a kapcsolataimba. Amikor elváltak, akkor azt mondta, hogy nem fog válni, ha szakítok a párommal. Még fiatal voltam, de nem normális egy ilyen kérés.

Persze, lehetek én is elvált. Nem akarok neki rosszat, nem azt akarom hogy ne legyen senkije. Igazából persze, nincs közöm ahhoz, hogy kivel van, csak jobban örülnék ha olyan lenne, aki jó hozzá.

Lehet hogy volt olyan nő itt a korábbi kérdező esetében, akinek volt esze nem elmenni.. Hát erről itt szó se lenne. Hiába nem bírná őt senki, csak azért is jönne. De megértem hogy nem lenne illendő arra kérni apámat, hogy ne hozza.

Egyébként a szülők is elmondják a gyereküknek, ha szerintük nem hozzáillő a párja, vagy ha valami miatt nem szimpatikus. Fordítva ez miért nem működik?

2019. jún. 13. 10:58
 15/23 anonim ***** válasza:
28%
Hát, én szülő vagyok és egyben elvált szülők gyereke is. Soha nem mondatán apámnak, hogy utalom a feleséget, pedig nem is kicsit viszolyogtam tőle és a gyerekemnek se mondanám soha, ha nem bírnám a párját. A párkapcsolat magánügy.
2019. jún. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
80%
Ez a ti nagy napotok, a tiéd és a leendő férjedé. Nektek kell boldognak lenni, és ha ez a szipirtyóval nem megy, akkor nem kell meghívni. Ki nem szarja le hogy nem illik, ha egyszer tönkretenné a faszsságaival, meg a kölkeivel.
2019. jún. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
71%
Azt simán megmondhatod, hogy nem lesz túl nagy esküvő, a pereputtyot hagyja otthon, mert nem fér bele a létszámba. A nőt illendőségből elviselném a helyedben.
2019. jún. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt úgy oldottam meg, hogy a szertartásra hivtam csak még őket, a vacsorára nem. Apám új nőjét nem is ismerem, nem kell, hogy szerepeljen egy szűk körű esküvőn.
2019. jún. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Ráadásul 1 év alatt annyi nem volt benne, hogy bemutassa, hogy kislányom, ez itt a barátnőm, együtt élünk. De azért az esküvőre lettek volna elvárások. Nos, mi be tettünk nekik.
2019. jún. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
74%

Egy illemtudó, többnyire kedves emberből a nő mellett gyakran egy mocskos szájú tahó lesz.


Erről apád tehet, nem a nő...

2019. jún. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!