Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Nem akarom meghívni apám...

Nem akarom meghívni apám párját az esküvőmre?

Figyelt kérdés

A szüleim elváltak. Apámmal nagyon hullámzó a kapcsolatom. Volt amikor rosszabb volt, akkor nem beszéltünk. Amikor meg jobb, beszélgetünk, akkor kerülöm a konfliktust. A párja szerintem nincsen jó hatással rá, teljesen máshogy viselkedik a közelében. Egy illemtudó, többnyire kedves emberből a nő mellett gyakran egy mocskos szájú tahó lesz.

Az esküvőmön szeretném ha ott lenne apám, de eddig soha nem mondtam meg neki, hogy mit gondolok a barátnőjéről. A nőt nem szeretném meghívni, bár gondolom a konfliktus elkerülése miatt túl tudnám tenni magam rajta. Viszont arról hallani sem akarnék, hogy a nő akkor felhozná, hogy hívjam meg a gyerekeit is, mert ők a "testvéreim".

Sokszor akartam kiönteni a lelkem apámnak, de nem akarom még jobban elrontani a kapcsolatunkat azzal, hogy leszólom a párkapcsolatát.


2019. jún. 13. 09:25
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy bunkó voltam de megmondtam neki, hogy ne jöjjön. Hozni akarta a familyt is ami +15 személy lett volna. Na ekkor leállítottam és mondtam, hogy ne jöjjön. Így apám se jött el végül. Nagyon rossz érzés volt. De aki igazán számított nekem az anyukám Ő ott volt. Legalább boldog volt így én is.
2019. jún. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha a nőt és a pereputtyát családtagnak vagy barátnak érzed, akiknek ott a helye az esküvőtökön, akkor hívd meg, ellenkező esetben minek? Ez a ti esküvőtök, nem hiszem, hogy értelmes, felnőtt emberek ne bírnának ki pár órát a másik nélkül.
2019. jún. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

Én apám alkoholista nőjét szintén nem akartam az esküvőn látni, pláne édesanyám. Meg is mondtam neki szép csomagolásba rakva, hogy nem kéne megjelenni. Azóta se áll velem szóba, de nem lettem szegényebb ember.

Kérdező mindenképp rossz lesz valakinek, bárhogy döntesz, tehát inkább neked legyen jó! :)

2019. jún. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!