Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülőként mit szólnátok...

Szülőként mit szólnátok hozzá, ha a 16 éves fiatok azt mondaná, utálja a strandot, és nem akar menni veletek?

Figyelt kérdés
2019. jún. 17. 15:14
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
100%

Más dolgokban is ilyen erőszakos szülő vagy?

Miért kellene neki szeretni a strandot? Miért kellene neki menni, ha nem akar?Miért kellene neki a szüleivel strandolni?Miért a te akaratodnak kell érvényesülni? Az nem érdekel, ha ezzel eltávolodik tőled?

Én is utálom a strandot, gyerekként se szerettem.A természetes vizeket viszont igen.De a férjemet nincs az a pénz amiért el lehetne csalni egy strandra.A Balatonba belemegy, tud úszni, de a strand nem neki való.Szerencsére, mert én is utálom.

A gyerekeinket mikor kicsik voltak, vittük strandra is.Miattuk mentünk.De már tizenéves koruktól barátokkal mentek.Mondjuk ők se gyakran.

2019. jún. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem csak hokizni akar otthon. Ilyen korban ez normális.
2019. jún. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim válasza:
100%
Hagynám 16 évesen már ő dönti el, esetleg olyan program ami mindenkinek jó lehet
2019. jún. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
21%

Leulnek vele beszelgetni.

Miert utalod a strandot?

Mond ra valamit

Miert gondolod hogy .... (amit elobb mondott)

Probalnam lenyegeben megerteni hogy mi a valos problemaja mert hat mindennek van oka

2019. jún. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
31%
Csatlakozom az előttem szólóhoz, 16 évesen én is alig vártam hogy elmenjen mindenki és ki tudjam verni :)
2019. jún. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
96%
Nem is értem a kérdést. Ha nem akar jönni, akkor nem jön. Én se díjaznám, ha kényszerítenének valamilyen programra, amit utálok.
2019. jún. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
100%

Azóta nem járok strandra, amióta a Dagályban alig 1 méterre úszott el mellettem a medencében egy méretes barna október.

(Gy.k.: igen, beleszartak a vízbe)

2019. jún. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
100%

"Csak furcsa.. ki ne szeretné a strandot?"


Például én. Tizenévesen sem szerettem, huszonévesen sem, most már 60 vagyok, és még mindig nem szeretem. Van ilyen.


Viszont ha szerettem is volna, 16 évesen nem díjaztam volna, ha a család arra akart volna kényszeríteni, hogy velük menjek akárhova, amikor nekem nincs kedvem hozzá.


Hagyjátok békén. Elég nagy hozzá, hogy eldönthesse, hogyan akarja tölteni a szabadidejét.

2019. jún. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim ***** válasza:
100%

"Leulnek vele beszelgetni.


Miert utalod a strandot?


Mond ra valamit


Miert gondolod hogy .... (amit elobb mondott)"


Bocs, de MIÉRT kell gyóntatni? Miért kellene már messzemenő pszichológiai következtetéseket levonni abból, hogy nem szereti a strandot?

Eszem áll meg, komolyan:(

2019. jún. 17. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy meg, ha nem akar, akkor ne menjen. Én mentem már úgy családdal strandra, hogy 15-16 éves rokon gyereknek "muszáj" volt jönnie. Végig a pofákat vágta, a megjegyzéseket tette, legszívesebben nyakon vágtam volna, de aztán rájöttem, hogy a szüleit kellene inkább nyakon vágni.

Ha egy ilyen korú fiatal kényszerítve van, el tudja cseszni az egész család kikapcsolódását.

2019. jún. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!