Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülőként mit szólnátok...

Szülőként mit szólnátok hozzá, ha a 16 éves fiatok azt mondaná, utálja a strandot, és nem akar menni veletek?

Figyelt kérdés
2019. jún. 17. 15:14
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim válasza:
85%

Én utálom a strandot, pedig fiatal vagyok (20 éves). Sosem szerettem, szerintem undorító, ritkán tisztított népmedencék. A legjobb, mint a sok idős nő, meg férfi tele fekéllyel és ilyen-olyan gombával lubickol abban a vízben, ami hozzáért az arcomhoz, számhoz is. Vagy amikor valami neveletlen gyerek beleereszt MINDENT a vízbe, és ott lebeg utána. Guszta, mondhatom.


Nálunk viszonylag nagy a fürdő/strand, de mondta az igazgatója (jó barátunk), hogy ő soha nem menne bele az itteni medencékbe, hiába van betartva minden szabály, előírás.

2019. jún. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:
86%
Valószínűleg ugyanazt, amit az én szüleim anno, amikor ugyanezt bemondtam 16 évesen. Hogy akkor nem jössz, de sajnálják, mert milyen jó program.
2019. jún. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 anonim ***** válasza:
88%

Ezek a mai szülők! xD

Ha nem akar, nem megy!

2019. jún. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/57 szántóvető ***** válasza:
30%
én sem szeretek testnedvet cserélni emberek százaival,a vírusokról meg baktériumokról nem is beszélve.annyi hogy a felügyeletét oldd meg mert kiskorú és nem hagyhatod egyedül,bár ezt nyilván tudod.
2019. jún. 17. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/57 anonim ***** válasza:
82%
Megérteném és el mennék nélküle.
2019. jún. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:
94%

Nem hagyhatja egyedül a 16 évest?

Jesszus...

2019. jún. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:
89%

Itt is olvashattad most, hogy mennyien utálják a strandot. Mert ugye kérdezted, hogy ki ne szeretné a strandot. Kaptál rá jópár indokot.

A 16 éves fiad meg valószínűleg most kamasz, és nem látja magát túl szépnek. Vagy megnyúlt, vagy sovány, vagy kövér, de ha egyik sem, akkor sem érzi jól magát több száz ember előtt a saját bőrében. Mit nem lehet ezen megérteni?

Mit szólnék? Semmit. Nem 8 éves, elvan ő otthon, vagy akármáshol, míg ti strandoltok. Nektek meg jó szórakozást kívánnék.

Egyébként magam is megyek inkább nyiltvízi strandra, mint egy fostos, körömgombás, herpeszes emberekkel teli medencébe. Konkrétan elfog az undor sok ember láttán. Felfelé kunkorodik a körme, de még ki is pakolja, úgy lubickol. A másikat meg a hányás kerülgeti az ilyenek láttán.

Anyám simán megy, én az ilyen rossz tapasztalatok miatt soha.

2019. jún. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 szántóvető ***** válasza:
0%
nem bizony.ha történik vele valami akkor a szülőt veszik elő.
2019. jún. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
100%

"nem bizony.ha történik vele valami akkor a szülőt veszik elő."


Ez érdekes. Mert pl. dughat önállóan. Munkát is vállalhat 16 évesen (diák). De otthon nem hagyhatom egyedül a négy fal között?

2019. jún. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 anonim ***** válasza:
100%
Ha kell kövezzetek meg de én sem szeretem a strandot. 16 évesen is legfeljebb a haverokkal mentem el ha ez volt az aktuális program.
2019. jún. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!