Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egy apa miért nem keresi soha...

Egy apa miért nem keresi soha a gyerekét válás után ha másik gyereket meg vállal az új feleségével? Az újat szereti a régit meg nem?

Figyelt kérdés
2019. júl. 9. 11:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
36%
Ha valaki kíváncsi a gyerekére, azt nem lehet távol tartani. Erre törvény van. Még a nagyszülőknek is lehet láthatási engedélyük. Az ilyen nem "apa" csak egy hulladék. Már Hamurapi király is annak a gyereknek vágatta ki a nyelvét, aki annak mondta, hogy "Nem vagy az apám.", aki felnevelte. Ennek az az oka, Kérdező, hogy az ilyen ....k - a pont helyére gondolj, amit akarsz -, nem akarnak még akkor attól az adott asszonytól gyereket, mert minden más fontosabb nekik, és még ahhoz is felelőtlenek, hogy felhúzzák a kondomot arra a bizonyos testrészükre.
2019. júl. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
28%
Igen.Genetikai hulladékok.
2019. júl. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
61%

Ez borzasztó :(


Viszont képzeljétek el a 4. Válaszoló gyerekét. Megkapja aputol az ajándékot, anya összetöri. Anya állandóan rosszakat mond arra, akit ő szeret. Ebbe hosszú távon belebetegedett volna a gyerek. És állítom, itt nem az apa a bűnös, hanem az a nő, aki képes volt a saját gyereke lelki világát tönkretenni a bosszúja miatt.

2019. júl. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
34%

Ki kell próbálni mit tesz az ember,ha nem olyan sima a kapcsolattartás mint a mesében.

Kezdjük azzal,hogy anyu elköltözik a gyerekeddel 250 km-re vagy külföldre.Az előbbit nem akadályozhatod meg,az utóbbit pedig simán kijátsszák azzal hogy a gyerek érdeke a dolog.Külföldön kapott munkát és jobbak a körülmények blabla.Szóval a gyerektartás mellé fizetheted a benzint vagy buszt/vonatot is a többórás út mellett.Az ugye megvan,hogy a távollévő szülőnek kell ezeket fizetni mert nem mehet a tartásdíj rovására?

Adjuk hozzá az eseteket amikor elutazol a láthatásra hogy aztán ne legyen ott senki,mert beteg a gyerek/elvitte a nagyi-bármilyen rokon és hasonló kifogások.Persze lehet pótolni,csak pár hónap és ráérnek a bíróságok.Egy szaros tárgyalást nem tudnak kitűzni fél év alatt,de majd jó gyorsan intézkednek elmaradt láthatás ügyében.Ugye ezért lenne az elmaradt láthatás pótlásának rendje az elhelyezés ítéletében,csak épp betarthatatlan az egész.

De sebaj,majd beszéltek a gyerekkel Skypon hisz ez is benne van az ítéletben.Jaj nincs net,vihar volt,nem akart beszélni a gyerek és hasonlók.Ekkor már veszel egy telefont a gyereknek hogy fel tudd hívni,jaj sajnos elromlott,garanciáztatni kell és majd tudtok beszélni.Ahhha.Az anyát persze telefonon nem lehet elérni,hívja már a telefonhoz a gyereket egy percre.

De az is lélekemelő amikor az embernek végre párja lesz és ettől agybajt kap a drága,mert idézem "az a kuhrwa ne nevelje a gyerekem".Szóval erősödnek az akadályoztatások,szaporodnak a különleges kiadások.

Hatéves gyerekem mondata láthatáskor:"apa iszol még?"Muhahaha.Annyira tipikus,számíthattam volna rá.

Ezek felemelővé teszik az apaszerepet.Amikor pedig valaki ferdén néz,hogy 2 hónapja nem is kommunikáltam a gyerekkel(mert az kizárólag a mocsok apa hibája lehet és mit képzel)akkor átmennék hentelő üzemmódba hogy kiadjam az összes felgyülemlett frusztrációt és haragot,majd átruháznám rájuk az életem hogy hajrá,oldd meg,csináld jobban.Be jó is a gyerekvállalás!

De megéri,mert majd hallgathatom a gyerekem szemrehányását hogy miért voltam szar apa és miért nem mentem többet.Vagy soha többet.

2019. júl. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
6%
Hu ez kemeny tema ,en csak azt mondom amit latok az elvalt baratnoim koreben.Van ahol nem foglalkozik apa a gyerekkel ,es van ahol foglalkozna de a baratnom nem engedi ,ellene van mert az uj no ne menjen a kozelebe a gyerekeknek,nem engedte el a bolt ferje eskuvojere sem,penzt se fogadhatnak el apukatol.Szoval van olyan no aki a sajat serelmeit a gyerekeken bosszulja meg sajnos.
2019. júl. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
44%

"És ilyenkor az apa mit érez azzal kapcsolatban, hogy a gyereke ezt éli meg, hogy a saját apja elhagyta és nem szereti? Vagy már nem számít neki, mert ott a másik gyerek és ilyenre nem gondol?"

Egy ideig nem számít, egy ideig elhessegeti a gondolatait - de előbb-utóbb rá szoktak ébredni, hogy mit műveltek, csak akkor már túl késő, hiszen azokat az éveket nem lehet visszahozni... :(

2019. júl. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nekem kiskoromban váltak el a szüleim, az apám soha nem keresett.

Küldtem neki meghívót a diplomaosztómra, majd a doktorrá avatásomra, de azokra sem jött el.

Egyszer felhívtam telefonon, csak hogy halljam milyen hangja van (nem mutatkoztam be).

Már meghalt. 46 éves vagyok.

2022. jan. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!