Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Felnott Nok es ferfiak mibe...

Felnott Nok es ferfiak mibe avatjatok bele szuleiteket, es mi az amibe mar nem? Volt, hogy hazudtatok Ti is a nyugalmatok erdekeben?

Figyelt kérdés

Maganugyeitekrol beszeltek?

23N de fokent az erdekel,hogy a ferfiak hogy allnak ehhez a temahoz. Hazudtatok e anyukatoknak? Azert,hogy ne kerdezgessen hivogasson stb?? A legjobban attol vagyok rosszul,ha egy ferfi 22 ev felett is meg "anyuci kisfia".. de mar 21 evesen is ciki.. Van egy pasi aki a hazunkban lakik (tarsas haz) es 42 eves az anyjaval el pedig jol kereso mernok (nem minden mernok keresi halalra magat DE a tobbseg kb jol keres es o is! ) DE meg mindig az anyjaval el, es sose lattam novel. Valoszinu h akar meg szuz is lehet. Es szamomra ez borzasztoan taszito !! Illetve ha a kulon elo onallo fiat ellenorizgetik a szulei es hisztigorcsben tornek ki,ha a kisfiuk bejelenti h kulfoldon folytatja az eletet.. Ezektol rosszul vagyok.



2019. júl. 9. 20:12
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Hopp bocsanat Nők es Férfiak mindkettot nagybetuvel akartam :D
2019. júl. 9. 20:13
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
én 19 éves koromtól sikeresen leváltam a szülemtól érzelmileg, azóta sem értem hogy lehet felnőtt emberként annyira függeni tőlük. van egy barátnőm, aki 26 éves, és szó szerint megbeszélik az orgazmusaikat az éppen aktuális pasikkal...
2019. júl. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Semmit nem kötök az orrukra.
2019. júl. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Mihago ***** válasza:
77%
42/F. Ugyan a szüleim egy idő után leszoktak róla, hogy mindenbe beleugassanak, de huszonéves koromban, pláne korábban, tizenévesen, rendszeresen hazudnom kellett nekik, hogy ne turkáljanak folyton a magánéletemben. Állandóan nyomták például, hogy húúú, csajozzak, mert csajozni, az hú, az nagyon menő... miközben én mindig is egy kissé félszeg srác voltam, akit rohadtul taszítottak az olyan nők, akik képesek egy éjszakára összeállni valakivel. Amikor végre lett barátnőm, akkor meg azon ugráltak, hogy "ne ragadjak le mellette", "lépjek tovább, lesz másik is", mintha lejárna a szavatossága egy kapcsolatnak. Apám, aki amúgy egy idegbeteg állat volt, még ordibált is velem, hogy azonnal mondjam meg, mi van velem meg a csajjal, mert ő atyai tanácsokat akar osztani, és mi az, hogy én nem akarom.
2019. júl. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%

Édesanyámmal élek. Elég sok mindent megbeszélünk, de alapvetően nem kontrollálja az életem és nem is akarja.

Ha elmegyek valahova meg szokta kérdezni hova megyek, de ez inkább már csak a megszokás.

Van ismerősöm, egyidős velem aki szintén a szüleivel él, konkrétan engedélyt kell kérnie akárhova akar menni. Szerintem azért ebben a korban ez már nem feltétlenül egészséges, ha azt akarják, hogy a gyerekük később tudjon önálló életet élni, saját döntésekkel.

Főleg, hogy néhány szülő hajlamos a zsarolásra is a tipikus "én házam, én mondom meg mit csinálsz" dumával.

Viszont sajnos egyedül, önálló életet fenntartani egyáltalán nem egyszerű. Az albérletárak és a fizetések még mindig nem igazán konvergálnak.

A haverokkal való közös élet szintén nem feltétlenül annyira felhőtlen, mint ahogyan azt sokszor elképzeljük.

Úgyhogy a mamahotel sajnos nagyrészt nem azért valós, mert a fiatalok a szüleik nyakán akarnak maradni, de tény, hogy könnyebb így elindulni az életben később, mint egy túlárazott albérletben, ahova az ember beleöli az egész fizetését.

A 42 éves férfit pedig nem tudhatod, hogy miért él az édesanyjával, lehet ápolásra szorul, vagy csak így egyszerűbb, mint fenntartani még egy másik lakást egymagára.

21F

2019. júl. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%
Már 15 évesen se engedtem,hogy anyám bármelyik személyes holmimhoz hozzányúljon,lekódoltam és eldugtam mindent ami nem rá tartozik.Amúgy sokszor kell hazudnom,mert,ha nem mondok semmit akkor nyugtalan és az ki hat az életére.Amúgy apámmal több mindent megosztok,de ő nyitottabb is minden felé,és tudja,hogy azzal csinál a legjobbat,ha nem szól bele a dolgaimba.
2019. júl. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Koszi :)
2019. júl. 9. 22:36
 8/13 anonim ***** válasza:
69%

Én elég jóban vagyok anyukámmal, naponta beszélünk, a párom szerint még mindig nem vágtuk el a köldökzsinórt :D 18 évesen elköltöztem otthonról, most 28 vagyok, de ez nekem fontos. Hazudnom nyilván nem kell, ha nem tudunk valami miatt beszélni, akkor azt megérti, nincs sértődés. Személyesen csak havonta-kéthavonta találkozunk a távolság miatt.


A párom 27 éves koráig együtt lakott a szüleivel, mert ugyanabba a városba járt egyetemre, majd ott kezdett el dolgozni, ahol felnőtt, és nem lett volna értelme albérletet fizetni. Nyilván ahhoz, hogy ez működjön, szükség volt két normális szülőre, akik nem akaszkodtak rá, elfogadták, hogy felnőtt már, nem szóltak bele a dolgaiba, illetve nagy házban laktak, szóval a személyes tér is megvolt. Egy 2 szobás panelban nehezebb ezt kivitelezni. Ettől függetlenül volt barátnője, és nem volt szűz :D


Aztán amióta összeköltöztünk, kéthetente egyszer kb. megyünk hozzájuk, de nem zaklatnak minket a szülei telefonon sem, ha valami fontos van, akkor beszélünk.

2019. júl. 10. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Ez igy kb korrekt.

:)

2019. júl. 10. 23:08
 10/13 anonim ***** válasza:
53%

Én nő vagyok, hetente vagy kéthetente jön Anyu meglátogatni az unokáját és engem. Ezen kívül annyit telefonálunk, amíg megbeszèljük a talit.

Nálam nincs ilyen szabály, ha épp szeretnék lelkizni, elmondom, ha bánt vmi, ha nem, nem, de inkább tárgyilagos témákról beszélünk, mi történt a világban, milyen könyv tetszett.

Viszont háztartással kapcsolatos dolgokban szoktam tanácsot kérni, mert Anyu jól főz, süt, varr, ért a kerthez, mi meg még nemrég költöztünk kertes házba.

2019. júl. 27. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!