Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Felnott Nok es ferfiak mibe...

Felnott Nok es ferfiak mibe avatjatok bele szuleiteket, es mi az amibe mar nem? Volt, hogy hazudtatok Ti is a nyugalmatok erdekeben?

Figyelt kérdés

Maganugyeitekrol beszeltek?

23N de fokent az erdekel,hogy a ferfiak hogy allnak ehhez a temahoz. Hazudtatok e anyukatoknak? Azert,hogy ne kerdezgessen hivogasson stb?? A legjobban attol vagyok rosszul,ha egy ferfi 22 ev felett is meg "anyuci kisfia".. de mar 21 evesen is ciki.. Van egy pasi aki a hazunkban lakik (tarsas haz) es 42 eves az anyjaval el pedig jol kereso mernok (nem minden mernok keresi halalra magat DE a tobbseg kb jol keres es o is! ) DE meg mindig az anyjaval el, es sose lattam novel. Valoszinu h akar meg szuz is lehet. Es szamomra ez borzasztoan taszito !! Illetve ha a kulon elo onallo fiat ellenorizgetik a szulei es hisztigorcsben tornek ki,ha a kisfiuk bejelenti h kulfoldon folytatja az eletet.. Ezektol rosszul vagyok.



2019. júl. 9. 20:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
53%
Szerencsére normális szüleim vannak, akik soha nem érezték úgy, hogy bele kellene szólniuk a felnőtt gyerekeik életébe, pedig még mind itthon (az egyik tesóm és én év közben egyetemi kollégiumban, a másik tesóm itthon) lakunk. Soha nem kellett titkolóznom előttük, nem faggattak a magánügyeimről. Nem kellett dugdosnom előlük a holmimat, nem kellett lekódolnom semmit, mert eszükbe sem jutott kutakodni utánam (de amúgy sincsenek titkos ügyeim). Jó a kapcsolatunk, bármit meg tudunk beszélni, egyszerűen csak tiszteljük egymás privát szféráját. Olyan 16 éves koromig kellett megkérdeznem, hogy elmehetek-e valahová, utána már ők is tudták, hogy nem csinálok hülyeségeket és nem megy a tanulás rovására, ha időnként elmegyek különböző programokra. Azóta ha elmegyek otthonról, csak annyi érdekli őket, hogy hová megyek és kb mikor érek haza, ami szerintem egy normális családban nem kell, hogy titok legyen. Nem terveztem külföldre menni és ha egyszer így döntenék, akkor biztos nehezen fogadnák el, hogy ezentúl csak ritkán tudunk majd találkozni, de idővel biztosan belenyugodnának és támogatnának.
2019. aug. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
69%

30 vagyok és anyámmal élek, testvérem 33 szintén. Az ok egyszerű, anyám depressziós, testvérem súlyos mentális beteg. Nem fog gyógyulni, hullámzó az állapota. Engem kicsinál a helyzet de nem hagyom magára ebben anyám.


Párom 33, apjával él aki 75 éves. Édesanyja elhunyt pár éve azóta apuka kb folyamatos beteg, megsérül, rögeszméi lettek, depressziós, inni kezdett. Olyan energia vámpír ami már extrém méreteket ölt. Pl minden rendben, párommal főzünk a konyhába egyszer csak bejön dalok valamit. Párom teljesen lesápad. Ezután közli az apja ki kellene ugrani az ablakon csak. Majd iszik s bemegy tévézni. A felesége temetési zenéjét énekelte...

Máskor állok az ablaknál odajön s közli az egész világ kifog pusztulni, aki nem azt is agyon kellene lőni...kedves... De páromnak csak ő maradt a családjából. :(


Úgyhogy van kedves kérdező amikor a felnőttként szüleivel élők nem azért maradnak mert nem akarnak saját életét hanem mert felelősséggel tartoznak a családjuk felé.

2019. aug. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
52%
En mar attol is rosszul vagyok h sajna az elethelyzetem miatt muszaj meg par hot ki kell birnom anyammal,mert utalok mar vele lakni,mar idegesit.Az is h sokszor sok helyre egyutt megyunk,v hogy elszamoltatott mostanaban azert mert szo nelkul elhuztam otthonrol. 20L
2019. aug. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!