Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Felnőttként ti elmentek...

Felnőttként ti elmentek nyaralni a szüleitekkel?

Figyelt kérdés
Rám sokszor furcsán néznek mikor mondom hogy anyukámat is elszoktam vinni wellnesselni. Ti hogy vagytok ezzel?
2019. júl. 11. 19:45
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Ha mennek valahova, megyek én is. Nem is csak nyaralni. Augisztusban is megyek velük spanyolországba egy hétre. Rám is volt hogy furcsán néztek munkában, amikor mondtam hogy nem érek rá hétvégén, családi program van. Engem nem zavar, nem akarok menő lenni, és örülök hogy jó a kapcsolatunk.

Ettől még a párommal is megyek mindenfelé, szóval még olyan helyzet sincs, hogy én a családomat választanám helyette.

2019. júl. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Nagyon ritkán szervezek anyámmal közös programot, vagy 3-asban anyámmal és öcsémmel. De valójában annyira eltávolodtam tőlük 10 év alatt, hogy nem igazán vágyom ezekre. Korábban volt 1-2 program, autóversenyek, kiállítások ami a családi programunk volt, de mára azokra is egyedül járok.


Pár éve megszoktam, hogy egyedül megyek, nem kell alkalmazkodnom senkihez, nem is nagyon tudok, nem szeretem a hosszan tartó társaságot. Baráti társasággal sem szeretek több napra menni, mert egyszerűen "kiégek" szociálisan, nem nekem való az ilyesmi.

2019. júl. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Kivettek a lányomék egy apartmant és kiderült, hogy a vejem nem ér rá. Megyünk mi meg még jön a szintén felnőtt fiam. Így megint négyen leszünk, mint valaha. Aztán, a 2. héttől, amikor már jó a vejemnek, mi hazajövünk, de a fiam ottmarad a másik szobában (ahogy eredetileg tervezték). Így jó mindenkinek.
2019. júl. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
inkább én vittem már el őket, de végülis együtt nyaraltunk. nekem is barátok, barátnők furcsán néztek, de mivel jelenleg nincs párom, nyaralni menni pedig nem akartam egyedül, így beültettem szüleimet a kocsiba, és leugrottunk egy hétre adriára, szerintem tök jól éreztük mindhárman magunkat :)
2019. júl. 14. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Én mennék :)

Szoktam is anyummal menni, mi szeretünk és nem érdekel ki hogy nézz vagy mit gondol, nekik lehet, hogy más a kapcsolatuk a szüleikkel.:D


Ha mondjuk a párommal mennék egy romantikus wellnessre akkor oda nyilván külön mennék és akkor nem vinném.

2019. júl. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Mondjuk szerintem ez szomorú, hogy bárki ezért furán néz a másikra...

Gáz elmenni a családunkkal, akikkel elvileg a legközelibb kapcsolatban állunk? Oké, abszolút megértem, hogy ahol nem olyan "idilli" a családi élet, ott nem mennek, de minden más esetben, jó viszonyban szerintem alap kéne legyen az, hogy az ember szereti az idejét a családjával tölteni...


Maximum egy a 15 éves kamaszok körében szokott "ciki" lenni a családdal nyaralni, de érett felnőtt emberek között miért lenne az? Nem értem...

2019. júl. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!