Elegem van az anyambol!?

Figyelt kérdés

Allandoan csesztet hogy csunya vagyok stb stb

Allandoan a kistestveremet szereti mindenben es o allandoan bant ( a kis tesom) harap, csip, rugdos... Stb

Anyukam ma miattam kiabalt ezert is pedig en csak sirtam mert a tesom megint bantott erre azt mondta hogy egy nyomorek vagyok akit mindenki bant es mindig pont az ilyen nyomikkal tortenik a sz*r dolog.... Es persze másokhoz hasonlitgat.... Mit tegyek? Elkolltozni nem tudok mert tul fiatal vagyok meg.


2019. júl. 16. 14:48
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesirasi hibakert csak gyorsan irtam
2019. júl. 16. 14:49
 2/19 anonim ***** válasza:
18%
Nyilván neki is elege van belőled. Tudod a nagyobb testvér általában szereti a kistesóját, nem féltékenykedik és cirkuszol naphosszat. Biztos hallottad már, hogy úgy bánnak veled, ahogyan te bánsz másokkal. Nézz mélyen magadba!
2019. júl. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
En nem feltekenykedek ra! A testverem allandoan bant es sosincs leszidva barmiert is..
2019. júl. 16. 14:58
 4/19 anonim ***** válasza:
59%
Költözz olyan rokonhoz, akivel szeretitek egymást. Vagy ha az nem kivitelezhető, kérd Magadat állami gondozásba. Meséld el a családsegítőben Anyud mit csinál.
2019. júl. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
10%
Biztosan nehéz lehet, de egy kis tesó már csak ilyen. Nem tudom, hány éves lehetsz, de az én 13 éves lányom imádja az öcsit, mást se csinálna, mint babázna.
2019. júl. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
#5 Kisebb koraban en is szerettem ot de most hogy egyre nagyobb egyre elviselhetetlenebb
2019. júl. 16. 15:27
 7/19 anonim ***** válasza:
53%
Igen...
2019. júl. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
4%
Zárkózz be, csak este settenkedj elő, ha már mindenki alszik. :D
2019. júl. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
61%

Nyugi, ez így is marad. Tudom milyen érzés, nem tudsz ellene tenni xD

Engem is harap, üt, rugdos, de mindig a "te vagy az idősebb". Kérem, mikor lesz fordítva?

Gyűjtői cuccaimat tönkreteszi, szobamba ki-be járkál. Hazudozott, hogy "hasba rúgtam" és kanyar nélkül be is vették...

Mondjuk én tettem is kis bosszúkat.

Amikor nem tartózkodik otthon, csenj el valamit a szobájából, amit szeret.

Tüntesd el, de nem vezessenek rád a nyomok.

Volt egy bögrénk, a füle már nagyon meg volt lazulva. Mondom neki, "Hat ebböl csak nagyok ihatnak..." El kell ültetni a magot a fülében. Ahogy kimentem megfogta, füle leszakadt, páholyból néztem, ahogy az anyja elveri.

Ja, és amikor ketten vagytok, verd meg, de csak akkor verd meg, ha már csinált valamit ott azon a helyszínen! Így nem kell hazudnod.

Amúgy te mennyi idős vagy? Fiú/lány? Ő mennyi idös? Fiú/lány?

2019. júl. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
6%
Senki nem tudja, mit szenvedeeeek... senki nem tudja, óóóóóó.... 😭
2019. júl. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!