Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Vajon lehet bizni abban az...

Vajon lehet bizni abban az érzésben, hogy egy férfi családtag illetlenul bámul, vagy beképzeltem?

Figyelt kérdés

Az volt az erzesem hogy apámfurcsán nézett , mintha nöt látott volna bennem mikor kamaszodó voltam

Mindig nyakig felöltözve jártam mert zavart az érzés

Benyitott pisilni mig furödtem es pisiles utan hosszasan razta maganak

Mondta ne takargassam magam ha meztelen vagyok , ne legyek perverz mit kepzelek róla

Egyszer ultem a szönyegen ö meg hatam mögött fekudt oldalara fekve az ágyban es egyszercsak éreztem hogy megmarkolja a jobb mellem , akkor arra gondoltam veletlenul lehet a vallam akarta fogni

Sose tudtam ha jogosan éreztem magam kellemetlenul , hibasnak erzem magam


2019. júl. 16. 15:52
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Az utolsó hozzászólások offolások , remélem a moderátor törli és hogy hasonló hozzáállásban részesüljetek ha bajba kerültök , mint én itt
2019. júl. 18. 21:17
 12/12 anonim ***** válasza:
0%

Igazán sajnálatos, hogy még 50 év távlatából(!) sem múltak el az apádról fantáziált perverz gondolataid.

Jobban tennéd, ha inkább a közelgő nyugdíjazásoddal foglalkoznál....

2019. júl. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!