Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elegem van az anyámból, mit...

Elegem van az anyámból, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elköltözni nem tudok, mert még kiskorú vagyok. El akartam menni kollégiumba, de nem engedte.


Egyfolytában veszekszik és kötekszik, apával és velem is. A felgyülenlett feszültségét mindig rajtam vezeti le, mert apám meg munkamániás és szinte sosincs itthon. Mindig kiabál, az öcsémmel is, pedig egyáltalán nem egy rossz gyerek. Ma is összevesztek és én nagyon rosszul viselem az ilyeneket és él akartam menni sétálni, hogy megnyigodjak, de megpofozott. Nem fájt, de azóta sírok. A családi nyaralásokat se szeretem, mert mindig csak veszekszik, és soha nem jó neki semmi. Ha valami problémám van se tudom megbedzélni vele, mindig csak letudja annyival, hogy nem az ő baja, oldjam meg.

Ha megpróbálom neki elmondani hogy mi a probléma, el kezd kiabálni, hogy mit képzelek magamról hogy hazudozok. Az előző suliban tudtam ilyenekről beszélni az osztály főnökömmel, de jövő tanévben új iskolába megyek és ott senki nem lesz aki tudja. Nem igazán vannak olyan barátaim, akikkel tudnék ilyesmiről beszélni.



2019. júl. 22. 14:08
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Költözz a nagyihoz.
2019. júl. 22. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
7%
Családi nyaralás... Sokaknak még az sincs, de a család ugyanilyen.
2019. júl. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
63%
Sajnos semmit nem tudsz tenni. Minél többet legyél otthonról távol. Ennyi amit most kiskorúként tehetsz.
2019. júl. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
írj rám, ha gondolod, amint tudok válaszolok :)
2019. júl. 23. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!