Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim kényszerítenek,...

WidowmakerButt kérdése:

A szüleim kényszerítenek, hogy menjek velük nyaralni, de én semmiképpen sem akarok. Van jogom ellenállni?

Figyelt kérdés
Két nap múlva indulunk kirándulni, eléggé messzire (850km) és semmi motivációm sincsen. 17 éves vagyok és már vagy 15 éve ugyanoda megyünk, ami az egyik fő oka amiért nem akarok menni, a második a hosszú út, a harmadik az, hogy augusztus végén lesz egy vizsgám amire szeretnék tanulni, a negyedik, pedig, hogy nem szeretném itt hagyni az állataimat, az év során lett egy pár egzotikus kiskedvencem és nagyon aggódok értük. Tudom, hogy ők tartanak el, és jogukban áll megmondani hogy mit csináljak, de szerintem nem nagy kérés, hogy itthon maradhassak .
2019. júl. 22. 15:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A kérdező nem kiskorú, hanem fiatalkorú. És egyedül is otthon maradhatna még jogilag is.
2019. júl. 24. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
érveidet elmondtad nekik? mondd el azt is, hogy Nekik miért jó, ha nélküled mennek ;)
2019. okt. 15. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!