Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szemét ember vagyok, miert...

Szemét ember vagyok, miert idegesit, hogy 100vhany kmbol hazalatogato testverem, rendre nem szól, hogy jovunk?

Figyelt kérdés

Nem hozzam jonnek hanem anyamhoz. En pár nelkul, kenyszeeból elek a nyakan. Mennek de ramenne a fizetesem. Tudom es nem is tudom, jogos-e a haborgasom, a meglepi 5perces beugrasokon, amikor lebet,epp 1szal bugyiban vagyok. Nem ém vagyok otthon, ez biztos. Anyam se erti, mert szerinte ez nem problma. Nehogy már be kelljn jelntenie a sajat anyanak hogy jon az uj ferjjel.

Utalom magam. Par valaszt elolvasok es torlom a kérdest,mert gaz


2019. júl. 27. 10:00
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
43%
Ha otthon laksz, hogy nem tudsz félretenni a fizetésedből, hogy elköltözz???
2019. júl. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
19%

Turkálóból lenge nyári ruha és máris szalonképes vagy.

Anyukád nem szól, hogy bugyiban mászkálsz?

A testvéred pedig, bármennyire családtag is, kopoghatna, mielőtt benyit (főleg egy új férjjel!).

2019. júl. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
77%
Anyád házában ne te szabd már meg, hogy ki mikor és hogyan jöhet látogatóba.
2019. júl. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
26%

Internetes Idegenek helyett, ezt azzal beszéld meg, akivel gondod van. De legyél türelmes és kérd a megértést és fogadd el a másik válaszait.



Probléma megoldás 2 fél között első szint : Ha mindkét fél el tudja mondani, hogy a másik mit akar, és ezt a másik visszaigazolja, hogy igen ezt akarom, onnantól 20 percen belül megvan a magoldás. De sajnos ez évekig is eltarthat, hogy két ember figyeljen egymásra és megértésék a másikat.


Mindenesetre a netes nyafogás egy jó stressz levezető technika. Mert kiírod magadból. De csak tüneti kezelés.

2019. júl. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
16%
Mellesleg én is bugyiban rohangálok, de a postásnak is így nyitok ajtót. Eddig senkit nem zavart.... Engem sem.
2019. júl. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
23%

Ma, amikor mindenki fillérekért mobilozik, én sem értem miért kell váratlanul beállítani.

Nem vagy szemét, engem is idegesítene.

Egyszer-kétszer ne menj ki hozzájuk, hátha akkor észbe kapnak.

2019. júl. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
16%
Engem is zavarna a mobiltelefonok világában. Amúgy meg ha csak 5 perces villámlátogatás, még annak örülj. Az sem lenne jobb, ha bejelentkeznének pl. ebédre, aztán készülhetnétek nekik, ugrálhatnál miattuk (nyilván nem hagynád, hogy anyud csinálja egyedül.)
2019. júl. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 szántóvető ***** válasza:
64%
17-es pl azért hogy ne készüljenek semmi extrával.
2019. júl. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
27%

Már nem azért, de ugyan miért kellene a tesóéknak bármiről is szólnia, HA ezt a szülők nem kérik? (Lehet, hogy ez sok embernek furcsa, de én pl faluban élek és itt természetes, oda-vissza az emberek között)

Ja hogy azért, mert a felnőtt, dolgozó gyereke a nyakán él és neki ez nem tetszik. Hát jól nézünk ki, majd az szab feltételeket, aki kb ugyanolyan joggal tartózkodhat a szülői házban, mint a testvére.

2019. júl. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
63%

Lehet, hogy rossz ember vagyok, de mielőtt anyámhoz beállítok, én oda telefonálok. 40/F


Kövezzetek meg, eddig úgyis csak lepontozósdi ment a topikban.

2019. júl. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!