Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mondjak le mindenről értük és...

Mondjak le mindenről értük és magamért, vagy éljek az álmaimért?

Figyelt kérdés

Gyerek korom óta a valamilyen érzés mindig volt bennem.

"Nekem senkim sincs igazán"


Valamiért, habár mindig volt családom, senkim nem halt meg, szülinapomkor felköszöntöttek örömmel, és még csak nem is vertek minden nap.

MÉGIS ÚGY ÉREZTEM "EZ NEM A VALÓSÁG"


Valamiért nem tudom, tényleg nem tudom mit, de mintha színjátékot láttam volna a szüleimben, a testvéreimben, az életemben.


Szülinapjaimkor tisztán emlékszem, hogy bármikor amikor eljött a nagy nap, én már nem voltam olyan boldog.

Valamiért nem, bár voltak pillanatok amikor én is tudtam mosolyogni, ám amikor elindult a "Boldog szülinapot"dal... Valamiért elsírtam magam.

Kitört belőlem valamilyen bánat, harag, szomorúság, a szívem fájdalma mind-mind sírás formályában.


Apám sokáig nem tudta hogyan is kellene apaként viselkednie, de próbálkozott szegény, ám... Próbálkozásai ellenére KUDARCOT VALLOTT.

A gyerekei mind eltávolodtak tőle, az egyetlen aki még többségében beszél vele... Az én vagyok.

Gyerek koromban az osztálytársaim sokat vertek, néha én is visszavágtam.

A testvéreim sokat gúnyolódtak a súlyomon leginkább, a legemlékezetesebb gúny tőlük a "Zsír adó-vevő torony"


Anyumon sokáig nem tudtam kiigazodni.

Mostanra... Tudom, legalábbis akarom hinni, érezni, hogy szeret, de most, felnőtt koromban sokkal jobban egyértelműbb mint gyerek koromban.


Valami mégsem jó... Olyan érzés... Mintha már késő lenne... De ez nem igaz.


Anyumat megölelhetem ha találkozom vele és búcsúzom tőle... De ahogy Ő is megmondta... "Nem vagy már gyerek hogy ölelgetni kelljen téged" így az ölelésem amikor elsőnek találkozom vele és elköszönök még őszinte, ám az azon kívülieket vagy elutasítja vagy eltűri.


Nah jó... Térjünk magára a kérdésre...


21 éves srác vagyok.

Budapesten élek.

Habár most kiestem kicsit a folyamatos munkából, 1 hétnél tovább sosem voltam munkanélküli.


Átlag fizetésem NETTO 190-200.000Ft 1 műszakban (vendéglátás) ennél már csak többet kaphatok BudaPesten.


Nagyon jól élek egy rövid ideig 56.000ft-os cipőim vannak, képes vagyok egy 400.000ft-os projektet 3-4 havonta előrébb vinni, mobil telefon és készülék díj 28-30.000ft/ho amit ki tudok fizetni szinte mindig.

Ha bármit tényleg nagyon akarnék megvehetném.

Van egy Móricz Zsigmont körtéti szállásom 36.000ft/ho-ért szoba és lakótársakkal.


Amiért mindezt feladám:

Vidékre kellene költöznöm egy nagyon szegény sorban élő, mégis átlaghoz jobb színvonalt tartó családhoz.

1 hete megismertem egy családot.

Nagyon kedves család éd ezen a vidéken élnek, BudaPesttől 110km-re.

Ez a család.... Ez a család hihetetlen, kezdettől fogva, egyszerüen felszabadult, vagyok, és ez a család úgy bánik velem, mintha a család tagja lennék.


Annyi ölelést, szeretetet, puszit, kedves szavakat, és mást kapok tőlük, hogy.... Komolyan elgondolkodtam azon.... Hogy mindent feladok ezért a családért.

Hozzájuk költözhetek ha szeretnék.

Az apa azt mondta, ha úgy döntök oda költözök használaton kívüli szobát normálisan megcsinálja nekem, külön szobát kapok, és sok-sok kedvességet?

Viszont onnantól, hogy oda költözöm természetesen nem albérlőként fognak kezelni, hanem mint családtagként.

Ez azt is jelenti egymást kisegítjük minden bajból összetartunk.


Ha feladom BudaPestet... Úgy ezen a vidéken kell dolgoznom ami a következőkkel jár:

-FIZETÉS radikális csökkenés fix max NETTO 145-160.000Ft+esetleges jatt

-Kevesebb munkahely lehetőség ha egyszer elvesztek valamit sokkal nehezebb újat találni.

- kevesebb bolt (ez a része nem érdekel)

- az álmaim feladása (egy 400.000ft-os projektet mely az álmom azonnal fel kell adnom

- az élet színvonalam feladása (nem vehetek meg magamnak onnantól 40-50.000-es cipőket esetleg fejhallgatókat mert nem lesz rá pénz)


POZITVUM AMIT KAPOK:

- Teljes értékű szeretetet

- Egy saját családot

- Egy szerető, bújós anyukàt

- Egy bolondos de néha vicces nővért

- Egy kissé (NAGYON) eleresztett, kisöcsit 6 éves (de már most tiszteletlen sokszor az anyjával)

- Egy keménykezű, ugyanakkor aggódó, oltalmazó, felelőség teljes apát.

- És végül egy nőt akit nagyon szeretek, olyannyira megszerettem, hogy ha kell mindenem az övé lehetne.

Ő jelenleg még nem tudja pontosan mit érez irántam, kavarognak a gondolatai, de hiszem, hogy ez benne is le fog tisztázódni, elfogadom mind a nemleges, mind w pozitív választ, várni fogok az egyértelmű válaszára.



Szóval.... Ez a helyzet, köszönöm, hogy végig olvastad ezt a kis kérdéstm



2019. aug. 23. 13:31
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%

8!


Valóban, csak ők nem írtak kis róla kérdést

2019. aug. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a baromságot! :D Oszt ha a tervezett nőd jövő hétre megálmodja, hogy mégsem akarja veled leélni az életét, akkor visszaköltözöl BudaPestre, vagy hogy? Ez nem így megy, öregem, hogy felnőtt fejjel belecsöppenünk egy családba, ahol mindenki azonnal örökbefogad. Működhet ez anyósékkal, de nem egyszerre, csettintésre, hanem kialakul. Maradj a seggeden BudaPesten, vásárolj még pár cipőt, oszt ha már egy éve dúl a love az asszonnyal, akkor esetleg elgondolkodhattok rajta, hogy összebútoroztok-e a szüleinél.
2019. aug. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
100%

Felejtsd el ezt a baromságot Kérdező!


Családot nem lehet "vásárolni", abba születni kell, ha jó, ha rossz!

"Ő jelenleg még nem tudja pontosan mit érez irántam, kavarognak a gondolatai, de hiszem, hogy ez benne is le fog tisztázódni, elfogadom mind a nemleges, mind w pozitív választ, várni fogok az egyértelmű válaszára."


...és mit csinálsz, ha úgy dönt, hogy nem kellesz neki?

Te leszel majd a szerető "báty", amikor hozza haza a pasiját?

Agyrém az egész elgondolás, tényleg keress fel szakembert, ezeket meg felejtsd el örökre!

2019. aug. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
100%

Ennyire hülye naiv ne legyél. 1 hete ismered őket. Odamész, feladsz mindent, aztán kitalálják, hogy lakbér kellene, de több, még még több, a végén alig tudnál elmenekülni.


Gondold el, mi a jó abban egy szegény családnak, hogy egy vadidegent odahívnak lakni magukhoz, aki hozzájuk képest jól keres?

Bár mondjuk én is ideengedném Zukerberget..

2019. aug. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
34%
Tinihiszti? :D
2019. aug. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
96%

A "kedves" vidéki családról annyit, hogy amint észrevették, hogy instabil, lelki sérült és képzelt fájdalmakat cipelő ember vagy, rögtön rádrepültek mint légy a szarra. Biztos szeretetből meg jóságból.

Egyébként nagyon el vagy tévedve, ha szerinted 200 nettó soknak számít :D

2019. aug. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
96%

Amit kapsz:

"- Egy szerető, bújós anyukàt"


Aztán majd a keménykezű, de igazságos apuka jól valagba rúg mindkettőtöket, ha a 21 éves albérlőhöz túl sokat bújik az anyuka, vagy az hozzá.

Tényleg miféle elmebeteg (de inkább számító!) család az, ahol az egész család ölelgeti, puszilgatja, becézgeti a véletlenül odacsöppent idegen fiatalembert, mint koldus a forintost?

Ez a viselkedés nem is jellemző a vidéki emberre, annál inkább a cigányokra, de azoknak célja van ezzel.

2019. aug. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%
Elolvastam végig. Szerintem ez beteges. 🤣 Miért lenne ez a saját családod? A többit már leírták előttem.
2019. aug. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem AZONNAL keress egy pszichológust, és ne sajnáld rá a pénzt, mert te nagyon komoly kezelésre szorulsz...
2019. aug. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
72%
Ha ennyire ki akarod írni magadból a lelkedet akkor tedd meg egy blogon, a kérdésedhez meg foglald össze pár rövid mondatban a lényeget hogy most mit is akarsz egyáltalán?
2019. aug. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!