Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért akarja a nővérem tudni...

Miért akarja a nővérem tudni hogy milyen zenét hallgatok?

Figyelt kérdés

2-évvel idősebb, sosem volt ilyen 'aggóddos'tipus. Mindig szokta kérdezgetni, hogy "Milyen zenét hallgatsz??", én ilyenkor kihúzom a fülest, mert ez nem rá tartozik.

Mondtam neki többször, és igaz, teljesen más a zenei stílusom. Nekem ilyen: Videójáték féle jazz, vagy sima éneklés nélküli chill-trap féle zenéim vannak. (nemértek a zenékhez am xd).

Lány vagyok.



2019. szept. 5. 18:14
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
99%
Nehogy már megsértse a magánéleted, ha megkérdezi milyen zenét hallgatsz. Undok vagy, az a tipus, aki az asztal lábába is beleköt. :)
2019. szept. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
98%
Miért titkolod előle? Félsz, hogy negatív megjegyzéseket tenne rá?
2019. szept. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
98%

Mert ő valószínűleg már túl van azon a durcás, mindent jobban tudós kamaszkoron, amiben te nyakig ülsz, és próbál kapcsolatot teremteni veled. Ha ezt ekkora problémának éled meg, feltételezem hogy személyes témákról nem vagy hajlandó beszélgetni vele, ezért próbál valami felszínesebbel nyitni, mint a zene.

Nem kell elmondanod neki, mit hallgatsz, de legalább nyugtasd meg, hogy néhány év múlva eloszlik a fejedben a hormonok okozta köd és akkor majd tudtok jó kapcsolatot építeni.

2019. szept. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
81%

Elég gáz vagy ._. Én elmondom annak aki kérdezi... Az ének tanárnak is elmondtam, amikor meglátta a fülest a fülemben... Ha érdekli elmondom, nincs ebbe semmi...

Ázsia-i zenét kedvelő (dírekt nem írtam k-pop.-ot :D), fiú

2019. szept. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
10%
Ezt mutasd meg neki,tuti a siker. [link]
2019. szept. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
97%
Mond meg neki,hogy mit hallgatsz és azzal le van tudva.Lehet,csak kiváncsi.Azzal még nem sérti a magánéletedet.
2019. szept. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
98%
A zene egy könnyed téma, nem magánélet.. Nevetséges ez a hiszti egy beszélgetési kísérlet miatt.
2019. szept. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
90%
És röhej hogy a nővéred elől pukkadva véded mit hallgatsz (szégyenled a kedvenc zenéidet?!) De egy csomó idegennek kérdés nélkül elmondod. Ha meg nem érdekelné a tesódat, akkor azon nyervognál?
2019. szept. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsi, esetleg új zenéket keres. Ezzel nincs gond szerintem.
2019. szept. 5. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

.... Kösz :) Mindenkinek. Én nem azt kérdeztem hogy mennyire vagyok "Szánalmas" meg "Gáz". Értem. Kíváncsi. De nem kell itt mondani a zöldségeket. Azt hittem, ez az oldal segítség kérésre van, nem kioktatásra.És, az értelmes nem " oltogatós" válaszokat köszönöm. Csak közlöm, a tesómmal viszonylag jó. És, azért féltem, meg "szégyellem" a zenéket, mert Egy- Egyszer-Kétszer megnézte a naplómat, ami nem igazán esett kellemesen.

2-gondolom nem sok hozzám hasonló ember/kamasz van...

2019. szept. 5. 20:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!