Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért akarja a nővérem tudni...

Miért akarja a nővérem tudni hogy milyen zenét hallgatok?

Figyelt kérdés

2-évvel idősebb, sosem volt ilyen 'aggóddos'tipus. Mindig szokta kérdezgetni, hogy "Milyen zenét hallgatsz??", én ilyenkor kihúzom a fülest, mert ez nem rá tartozik.

Mondtam neki többször, és igaz, teljesen más a zenei stílusom. Nekem ilyen: Videójáték féle jazz, vagy sima éneklés nélküli chill-trap féle zenéim vannak. (nemértek a zenékhez am xd).

Lány vagyok.



2019. szept. 5. 18:14
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Ő is egy kamasz, mint én...
2019. szept. 5. 20:17
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjátok már a kérdezőt, egyáltalán nem biztos, hogy nincs valamilyen szinten igaza. Van szimpla kíváncsiság, és illedelmes érdeklődés, és ezzel szemben vannak azok a fajta emberek, akik mindenáron mindent mindenkiről meg akarnak tudni, és ezt úgy művelik, hogy nem tűnik fel nekik, ha valami a másiknak már kellemetlen. A naplóba beleolvasás, és állandóan egy témáról való nyaggatás (legalábbis a kérdező írásából nekem az jött le, nem csak egyszer-kétszer kerdezte) nem szimpla beszélgetéskezdeményezés, inkább kotnyelesség.
2019. szept. 6. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Mert kíváncsi, hogy mit hallgatsz, de a sajátjait már ronggyá hallgatta, és megunta,és érdeklődik, hogy ajánlhatnál neki valami jót.

Ez neked is jó, mert ha pl neki is tetszik, akkor osztozhatnátok az élményben,. Megmondod neki, hátha szerinte is jó;és akkor örültök, hogy mind a kettőtöknek tetsikz. Nem nagy művészet, ennyit igazán megmondhatsz neki. Hogy tudjál valamit ajánlani, hogy tudja mi a jó,. Vagypedig pl valamennyi kihallatszódott a fülesedből, és akkor az pl pont tetszett neki, és kiváncsi lett volna rá, hogy miaz, mert talán őis szivesen hallgatná.

2019. szept. 6. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Már ne is hatagudj, de ha egy olyan ember vagy, aki tud értelmesen kommunikálni, és az a célod, hogy meg tudj egy zenét, akkor azt kérdezed, hogy "elmondanád mit hallgatsz, szeretnék valami újat megisnerni", de a kérdező testvéde egy büdös szóval nem nyögött ki ilyesmit, csak azt ismételgette állandóan, hogy "mithallgacc? mithallgatcc? ugye nem depis zenét? akkómit???", plusz információ, amit megtudtunk, hogy a kérdező naplójába is beleolvasott.

Túlszépítitek a dolgokat.

2019. szept. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!