Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Tesómra hallgassak vagy a...

Tesómra hallgassak vagy a kapcsolatomat mentsem meg?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel hónapok óta tetszünk egymásnak viszont az a baj,hogy távkapcsolatban élünk és eléggé keveset szoktunk találkozni. Eddig tesóm nem tudott a kapcsolatomról mivel ő elég kritikus nem akartam beavatni ebbe.Viszont ma erőt gyűjtöttem magamon és szembe néztem a félelmemmel és elmeséltem neki.Sajnos a gyanúm beigazolódott a tesóm eléggé negatívan állt hozzá szerinte a távkapcsolatok nem is kapcsolatok. Ez nekem eléggé fájt.Szeretem a tesómat de viszont szeretem a barátomat is .Boldog vagyok a fiúval viszont a tesóm véleménye meg fáj. Szerintetek eldobjam a boldogságomat a tesóm véleménye miatt? Neki van párja a közelben lakik sőt ők már össze is költöztek viszont tesómnak van egy fiú aki tetszik ő pedig messze lakik tesómtól tehát nem tudom mi jogon szól bele abba,hogy én messze élő fiút szeretek amikor ő a barátja mellett ő is ez teszi.Jogom van azt szeretni akit akarok nem a tesóm ne szóljon bele. Főleg úgy,hogy már fiatal felnőtt vagyok.

20/N



2019. okt. 1. 19:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
60%
Azt mondta, hogy szakíts vele? Vagy csak te gondolod? Ha csak a véleményét mondta el az tudod 'olyan, mint a s*gglyuk, mindenkinek van, de senki nem kiváncsi a másikéra' te miért vagy kiváncsi az övére? Te életed, te boldogságod...elmondtad és ennyi azt csinálsz, amit akarsz nem szólhat bele az életedbe /nem szent írás amit mond/ van sajátja nem? Gondolom te se mondod neki, hogy 'te, figyelj már a párod nagyon unszimpatikus nekem szakíts már vele vagy bedurcázom és nem beszélek veled, amíg vele vagy' kicsit sem álszent, ha ő nem boldog, más se legyen/oké távkapcsolat, de ezek szerint még így is jobban jártál mint ő/
2019. okt. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
91%

Egész pontosan mi köze van a tesódnak ehhez az egészhez?

Amúgy bocs, de szerintem ha a testvéred véleménye miatt képes lennél szakítani, akkor te nem szereted azt a fiút.

2019. okt. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
65%

Bennem a tesód egy irigy és rosszindulatú ember benyomását kelti így első olvasásra és nem értem, hogy mi a fnének kellett az orrára kötnöd, ha tudtad, hogy "kritikus"?!


Neki akarsz megfelelni, minek?


Tesódnak van párja és már össze is költöztek, közben meg más faszi után sóvárog, szerinted ez rendes dolog?


Értem én, hogy szereted a tesódat, de jó lenne, ha kinyitnád a szemed és kiállnál magadért meg a kapcsolatodért, HA SZERETED AZT A FIÚT!


Nem igaz, hogy egy távkapcsolatból nem lehet semmi, mert nagyon sok esetet ismerek, amelyek házassággal végződtek, de ha már az elején feladod a boldogságod, mert azt írtad, hogy boldog vagy a fiúval, akkor talán meg sem érdemled.


Küzdjél érte!


A tesód orrára meg ne köss semmit, mert nem lesz jó, ha beleszól az életedbe, tulajdonképp akkor nem is a te, hanem az ő életét fogod élni és ne már!


Ha nem jön össze a távkapcsolatod, akkor meg legalább megpróbáltad. De ha más véleménye miatt felrúgod, akkor életed végéig bánthat majd a mi lett volna, ha....


Állj a sarkadra és viselkedj felnőttként, vállald a döntéseidet és ne mások döntsenek helyetted!

2019. okt. 2. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!