Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ti adnátok ebben az esetben...

Ti adnátok ebben az esetben ajándékot a tesvéred gyerekeinek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van 2 tesom, egyiknek van 2 gyereke másiknak nincs. Nekem szintén van 2 gyerekem. En a férjemmel meg a fyerekeimmel kintbélünk németbe es ritkan járunk haza, évente 1-2 alkalommal max. Minden alkalommal viszek a tesom gyerekeinek ajándékokat, kisruhákat,játékokat. Tesóimnak is szoktam csokit, bonbont, disztárgyat... A helyzet a következő, hogy amelyik tesomnak nincs gyereke ók mindig meglepnek valamivel, gyerekeknek játék,ruha kis apróságok. De amelyik tesómnak vannak gyerekei egyszer se vettek semmit az én gyerekeimnek, egy 100 forintos csokit se... Ti ebben az esetben mit csinálnátok? Nyilván amelyik tesómnak nincs gyeteke ugyan úgy kapna ajándékot hisz ő is mindig gondol ránk, nade a másiknak vinnétek neki vagy a gyerekeinek? Tanacstalan vagyok nagyon. Rosszúl esik az, hogy en gondolok rájuk de ők ránk egyszer sem. Nem vagyunk rászorulva semmite, csak ilyen jelképes dologra gondolok...
2019. dec. 1. 13:06
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
30%
Ja hogy még el is adná a cuccokat. Akkor végkép felesleges venni a sógornődéknek ajándékot. A gyerekeknek max csokit, gyümölcsöket vennék. Gondolom a másik tesód is hasonlóan érez, szóval beszeljétek meg hogy egyikőtök sem ad.
2019. dec. 2. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
43%
A cucc eladást ne keverjük bele szerintem. Semmi rosszat nem csinál vele, AMIKOR KINŐTTÉK a gyerekei, felteszi a netre és eladja. Ebben semmi sincs még önmagában.
2019. dec. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
81%

A gyerekeknek adnék. A tesónak csak valami nagyon jelképeset.


A gyermektelen testvérnek pedig valami jó ajándékot, aminek nagyon örülne.

2019. dec. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
68%
22es, nem biztos hogy akkor adja el ha kinőtték, nekem ez nem volt egyértelmű. Simán kinézem hogy nen szól hogy figyi ez nekünk nem kell mert van, nem tetszik stb, hanem inkább eladja.
2019. dec. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
Fel sem adta a ruháhat a gyerekekre. 2 egynemű gyerekről van szó, szóval ha a nagyra már nem jó akkor a kicsinek bőven jó lenne. Én úgy vettem észre, hogy inkább csak pénzt szeretne csinálni amit késöbb elkölt felesleges dolgokra. ( nekem legalábbis a cigaretta, alkohol felesleges)
2019. dec. 2. 15:41
 26/32 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekeknek csoki vagy apró játék jelképes ajándékként (mert ök nem tehetnek arról, hoyg a szülök bunkók), a szülöknek semmi, a másik testvérnek meg ahogy eddig szoktátok.
2019. dec. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem adnék semmit nekik, maximum tényleg csak egy párszáz forintos csokit a gyerekeknek ha kicsik, mert még nem értik a dolgot. De ha már nagyobbak, nem kapnának semmit mivel a te gyerekeidnek is rosszul eshet hogy ők nem kapnak semmit, ajándékozásnál ők csak állnak üres kézzel mint Rozi a moziban. Ha pedig megemlítik a dolgot, szépen kitálalnék nekik! Amilyen az adjonisten, olyan a fogadjisten is.
2019. dec. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Szerintetek a 22-es mi rosszat írt? Csak úgy érdekelne, miért lett ennyire lepontozva.

Mi van abban, ha a kapott ruhákat (miután a gyerekei kinőtték), felteszi a netre és eladja?

Komolyan érdekel, hogy itt miért ennyire idióta a többség.

2019. dec. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
17%
24-es, NEM. Hiába pontoztak fel téged a marha okosak, akkor sem így lehet. Akkor látja a kérdező a gyerekeken lefényképezve a ruhákat, amikor már eladják. Tehát amikor MÁR eladják, vagyis amikor hordták, kinőtték, és MÁR ott tartanak, hogy eladják.
2019. dec. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
A gyerekeken soha nem láttam a ruhákat se élőbe se képeken. Az is megeshet, hogy soha nem is adta rájuk. Csak akkor láttam fényképen amikor konkrétan a ruhákat fényképezték le és felrakták hirdetni hogy eladó. És biztos, hogy jó méreteket vettem mert inkább nagyobbat szoktam venni 1-2 mérettel, hogy még véletlenül se legyenek kicsik a ruhák. És ha mégis pl a nagyobb gyerekre nem lenne jó akkor a kicsire még bőven jó lehet késöbb.
2019. dec. 3. 09:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!