Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ti adnátok ebben az esetben...

Ti adnátok ebben az esetben ajándékot a tesvéred gyerekeinek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van 2 tesom, egyiknek van 2 gyereke másiknak nincs. Nekem szintén van 2 gyerekem. En a férjemmel meg a fyerekeimmel kintbélünk németbe es ritkan járunk haza, évente 1-2 alkalommal max. Minden alkalommal viszek a tesom gyerekeinek ajándékokat, kisruhákat,játékokat. Tesóimnak is szoktam csokit, bonbont, disztárgyat... A helyzet a következő, hogy amelyik tesomnak nincs gyereke ók mindig meglepnek valamivel, gyerekeknek játék,ruha kis apróságok. De amelyik tesómnak vannak gyerekei egyszer se vettek semmit az én gyerekeimnek, egy 100 forintos csokit se... Ti ebben az esetben mit csinálnátok? Nyilván amelyik tesómnak nincs gyeteke ugyan úgy kapna ajándékot hisz ő is mindig gondol ránk, nade a másiknak vinnétek neki vagy a gyerekeinek? Tanacstalan vagyok nagyon. Rosszúl esik az, hogy en gondolok rájuk de ők ránk egyszer sem. Nem vagyunk rászorulva semmite, csak ilyen jelképes dologra gondolok...
2019. dec. 1. 13:06
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
32%
Ruhát másnak venni a lehetö legrosszabb ötlet, mert hiába jó a méret, ha nem tetszik neki, vagy nem elég kényelmes.
2019. dec. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
70%
Igen, adnék. Nem nagy dolgot, de mivel eddig kaptak, azt fogják gondolni, valami rosszat tettek, érezni fogják a feszültséget. A testvérnek nem vennék semmit.
2019. dec. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!