Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Bátyám milliomos lett. Hogyan...

Bátyám milliomos lett. Hogyan kell ezt kezelnem?

Figyelt kérdés

Mindig egy szinten voltunk, azonos taníttatás, stb. Neki 34 évesen bejöttek a dolgok a semmiből, jó kapcsolatokat szerzett, ügyes volt. Nem is vagyok irigy. Csak rosszul esik hogy nagyon szeret beszélni a számára természetes dolgokról. Pl vett 4db állítólag 100 ezer forintos iPhone fülhallgatót mert mindenhol legyen egy (kocsiban, irodában) nem fogja mindig hurcolni meg elhagyni. Azért is esik rosszul mert én alig tudtam kifizetni a rezsit ebben a hónapban amit ő is tud. Persze ez az én hibám, semmi köze ehhez, de mégis rosszul esik ezeket hallani.

Hogyan lehetne ezt kezelni? Nagyon örülök a sikerének de úgy vagyok hogy jobb lenne nem is találkozni.


2020. febr. 24. 12:20
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
51%

Sehogy sem kell kezelned.

Semmi közöd hozzá.

2020. febr. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
34%

Semmi kozod ahhoz hogy o mennyit keres es mire kolt.

Mi sem annyit keresunk a felesegemmel mint a tesom meg a parja.

Nincs ezzel gond.

2020. febr. 25. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Nincs is közöm hozzá, ne traktáljon vele! Bezzeg amikor nem volt neki, pénzbeli dolgokat szóba se szabadott hozni! Akkori barátnőm amikor autót vett saját magának, akkor azt se szabadott mondani neki, mert rosszul esett volna szegénynek. Minden szóra figyelni kellett, még a 10 ezer forintos fizetésemelésem is tabu volt. Irigyelte, most meg a fülhalgatói többe kerülnek mint a fizetésem.
2020. febr. 25. 07:56
 24/24 anonim ***** válasza:

Mondjad meg neki, ha már mázlibol sikerült elstartolnia, adjon neked is belöle.

Aztán vagy ad, vagy össze lehet veszni egy életre, de legalább sem lesz irigykedés, vagy a mázlira kivagyiság.

2020. febr. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!