Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Lelkiismeret furdalásom van a...

Lelkiismeret furdalásom van a tesóm férje miatt. Szólhatok, vagy nincs jogom beleszólni?

Figyelt kérdés
A tesóm bekamuzta az egész világnak hogy rákja van. Hamisított magának otthon papírokat, természetesen a munkahelyéről is felmondhatott kényelmesen, és feléli a "drága gyógyszerek miatt" a férje fizetését. Amibe persze a szép új ruha is belefér. Mi családon belül tudjuk már az eleje óta hogy kamu, jót is nevetünk a háta mögött mikor eljátsza a hattyúk halálát, de mégse akar senki szólni a férjének, mert nem a mi dolgunk. Kb 20 éve vannak együtt, nagyon kedves emberről van szó aki jóba van a családdal, a többiek mégis végig nézik ahogy tesóm kifosztja a kamujaival. Nekem ez egyszerűen nem megy, mindig erre gondolok és rosszul leszek. Gondoltam rá hogy kamu fiókkal írok ha más nem bogarat ültetni a fülébe hogy nézze meg a felesége orvosi kartonjait stb, de kb mindenki tudná hogy én voltam és még engem utálnának meg amiért szét szedek egy ilyen hosszú kapcsolatot. (gyerekük is van).
2020. márc. 4. 22:03
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Tekintve hogy leolvasta netről minek kell negativnak és pozitívnak lenni a lapján, nem nehéz hamisítani. Az már más kérdés hogy pl azért is kamu mert sose kisérte senki vizsgálatra mivel ő ezzel egyedül akar küzdeni. Gyógyszeres, mert az állitolagos kemo nem használ. A férj szinte mindig dolgozik hogy megteremtse a gyógyszerekre a pénzt, de örülök hogy a kérdés számotokra egyből kamu ha valaki túl hiszékeny. Valamint orvos ismerős is belenézett a kartonjába és sosem volt ott semmi rákszűrésen és társain. Annak legalább örülök hogy nem én vagyok itt a legfrusztráltabb, durva hogy még én lettem betámadva. Kár itt segítséget kérni.
2020. márc. 5. 08:37
 12/26 anonim ***** válasza:
34%
Pont olyan beteg vagy, mint a tesód, ha ezen röhögsz
2020. márc. 5. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
53%

Tekintve hogy leolvasta netről minek kell negativnak és pozitívnak lenni a lapján, nem nehéz hamisítani.


Na, ebből látszik, hogy nem gondoltad végig ezt a mesét. Nincs olyan, hogy pozitív meg negatív. LAboreredmények vannak, számokkal. Képalkotó vizsgálatok, részletes leírással. Szövettani vizsgálat, leírással, besorolással. A rák nem pozitv és negatív... Idióta vagy.

2020. márc. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
84%
A kérdés egyértelmű kamu. Mint 11 éve tumoros betegekkel dolgozó mondom, hogy ezt nem lehet csak úgy hamisítani, azt meg ne mesélje be nekem senki, hogy a férj beveszi a hamis papírokat, nem tudja hova jár kezelésekre. Amúgy meg engedély nélkül belenézni más kartonjába, ha nem kezelő orvos, bűncselekménynek számít.
2020. márc. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
90%
Nem biztos, hogy kamu. Vannak ilyen bolond emberek. En is ismertem valakit, aki 10 evig hazudta, hogy rakos. A gyereke elvitte a korhazba, kint vart, mig az Anyja "kemon" volt, aztan mentek haza egyutt. Addig az anya a parkban uldogelt es olvasott.. Kerdezo en megmondanam.
2020. márc. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
93%
vannak ilyenek, de a kérdező marhaságokat beszél...
2020. márc. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
82%

"Kár itt segítséget kérni." már megválaszoltuk, csak meglepődtünk hogy ilyen van. Igen, Szólhatsz.

1 Kell hogg, legyen CT, Mr, vagy szövettani vizsgálat, bármilyen egy lelet amiben le van írva. 2. A férjnek mond el a gyanudat, ő pedi kísérje el a legközelebbi vizsgálatra. Én biztos oda ennék a férjemmel, feltűnne ha az onkológia helyett a fogászat ajtaján menne be. 3. A gyógyszereket amiket szed a férj meg tutja nézni hogy igazi-e eredeti csomagolásban, nem c vitaminos dobozban, kigoglizza hogy az valóban erre van.

Nincs olyan hogy ő ezzel egyedül küzd. Akinek volt már rákos családtagja tudja, hogy ez mindenkit érint.

2020. márc. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
97%

A tesód nagyon ki lehet művelődve, ha képes orvosi leleteket hamisítani.

Ha nem jár orvoshoz akkor nincs aki a gyógyszereit felírja!

Ha ott van a férje is, kérdezd meg milyen gyógyszereket szed, mutassa meg, hogy milyenek a gyógyszerek, mert kíváncsi vagy rá.

Ha nem beteg nincs gyógyszer sem.

Azt nem hiszem el, hogy nem lehet lebuktatni.

2020. márc. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
53%
Nem mindegy, hogy kamu-e, vagy sem? Ha az, akkor azért undorító, ha nem, akkor meg azért.
2020. márc. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
75%
Most már kíváncsi vagyok rá hogy mi lesz. Remélem szóltok férjnek. Írj a fejleményekről.
2020. márc. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!