Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Lelkiismeret furdalásom van a...

Lelkiismeret furdalásom van a tesóm férje miatt. Szólhatok, vagy nincs jogom beleszólni?

Figyelt kérdés
A tesóm bekamuzta az egész világnak hogy rákja van. Hamisított magának otthon papírokat, természetesen a munkahelyéről is felmondhatott kényelmesen, és feléli a "drága gyógyszerek miatt" a férje fizetését. Amibe persze a szép új ruha is belefér. Mi családon belül tudjuk már az eleje óta hogy kamu, jót is nevetünk a háta mögött mikor eljátsza a hattyúk halálát, de mégse akar senki szólni a férjének, mert nem a mi dolgunk. Kb 20 éve vannak együtt, nagyon kedves emberről van szó aki jóba van a családdal, a többiek mégis végig nézik ahogy tesóm kifosztja a kamujaival. Nekem ez egyszerűen nem megy, mindig erre gondolok és rosszul leszek. Gondoltam rá hogy kamu fiókkal írok ha más nem bogarat ültetni a fülébe hogy nézze meg a felesége orvosi kartonjait stb, de kb mindenki tudná hogy én voltam és még engem utálnának meg amiért szét szedek egy ilyen hosszú kapcsolatot. (gyerekük is van).
2020. márc. 4. 22:03
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
91%

Én mondjuk tökre elhiszem, hogy vannak ilyen mulya férjek, akik az egyértelmű kamu dolgokat is elhiszik, én is ismertem távolról egy ilyet. Laza tíz évig gondolta azt, hogy a felesége diplomás óvónőként dolgozik az óvodában, közben meg sima dajka volt, még abban sem vagyok biztos, hogy érettségije volt neki - papírja biztos, hogy nem, ismerősöm tolta be még anno a helyére.

Egyébiránt nekem is kamugyanús ez a kérdés, csak mondom, ilyen azért létezik :D

2020. márc. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Csak mert nem a tipikus "apa ver, anya alkesz" és hasonló sztori, attól még igaz. Annak a pár embernek akik érdemlegesen is válaszoltak / legalább bevédték a kérdésem köszi, a többiek, plusz a privátban zaklatók pedig hagyják abba a struccpolitikát, vagy ne szóljanak hozzá semmihez, mert ez sem egyedi eset.
2020. márc. 5. 16:17
 23/26 anonim ***** válasza:
90%

Nagyon morbid, hogy ti ezen röhögtök.


Egyébként mire alapozzátok, hogy kamu az egész? Az, hogy egyedül jár vizsgálatra, nem bizonyíték, és a gyógyszer sem.

Ott voltatok, mikor leolvasta a netről, és nyomtatott magának leletet, vagy mi?

2020. márc. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
79%

érdekes, arra miért nem válaszolt, mi volt negatív/pozitív... (mert újra: az max a terhességi teszt, de a labor, uh, ct, mr, szövettan nem így működik).

Na, ezért gondolom, hogy a kérdező hazudik.

2020. márc. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Épp gyeden vagyok, szóval novemberig valóban nem dolgozom, de köszönöm a jó kívánsagot. Továbbra is fenntartom, hogy kamu az egész.
2020. márc. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
62%
Csak ugyanazt tudom írni mint előtte. Mondd el a férjének hogy mire gondolsz, mint család ti is aggódok, és tisztán akartok látni. Kérd meg hogy menjen el a legközelebbi "gyógyszerításra" , vagy személyesen váltsa ki a gyógyszert. Ha tényleg rákos lenne, műtötték volna, kivéve ha végstádiumban van vagy súlyos szívbeteg de azt észrevettétek volna. Nem tűnt fel a férjnek hogy nincs műtét? Én tuti bekisérném a férjemet a kórházba hogy támogassam, nem tudnám megtenni hogy nem. Ott a férj megnézheti hog a feleség milyen ajtón megy be, milyen orvoshoz.
2020. márc. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!