Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A bátyám kitagadott, mert...

A bátyám kitagadott, mert elfogadom a melegeket. Hogy lehet valaki ennyire szűklátókörű?

Figyelt kérdés

Nem beszél velem és megszakította velem az összes kapcsolatot, mert én támogatom a melegeket, ő pedig ellenzi. Azt mondta, hogy ilyen embert nem képes elviselni, neki van egy ideológiája, abból nem enged.

Hozzátenném, én nem vagyok meleg, hetero vagyok. Mindenkinek a személyes döntése, hogy kit/mit támogat, jómagam soha nem veszekedtem vele amiatt, mert ő így vélekedik. Az viszont rendkívül fájó érzés, hogy emiatt eldobja a saját testvérét, undorítónak tartom ezt a viselkedést.


2020. márc. 22. 01:08
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
Nem, semmi ilyesmit nem teszek. Nem járok Pride-ra, nimcsenek meleg barátam. Csupán veletek ellentétben a saját dolgommal foglalkozom, és nem érdekel, hogy más emberek kihez vonzódnak vagy mit csinálnak a testükkel. :) Habár lekezelően kérdeztetek, azért válaszolok. De légy szíves legközelebb a kérdésre válaszoljatok, hisz ez lenne a lényege. 🙂
2020. márc. 22. 02:00
 2/34 A kérdező kommentje:
Egyébként pedig egyáltalán nem számítanak hétköznapinak sajnos, holott ez lenne a normális. És még mindig nem támadtam egyikőzök nézetét sem annak ellenére, hogy nem értek vele egyet.
2020. márc. 22. 02:03
 3/34 anonim ***** válasza:
77%

Ilyen családtagokkal jobb nem tartani a kapcsolatot,nem veszítettél semmit.


Általában családi összejöveteleken nyomatják is az "igét",mérgezik a légkört.

2020. márc. 22. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
75%

A kommentszekcióban folyó jelenség indirekt módon meg is válaszolja a kérdést. Ez az ország annyira elmaradott felfogású, - amire büszke is - hogy lassan a nemzeti jelképeink szégyellik magunkat helyettünk. :D Ráadásul sok a buta ember is, mert senkinek nincs meg az általános iskola első osztályos szövegértése egy kivételével. A KÉRDEZŐ NEM AZT KÉRDEZTE, HOGY MIT GONDOLTOK A MELEGEKRŐL, AGYTRÖSZTÖK, HANEM, HOGY MIT GONDOLTOK ARRÓL, HA VALAKI EGY IDEOLÓGIAI EGYET NEM ÉRTÉS MIATT DOBJA A TESTVÉRÉT! Egek... -.-


Annak fényében, hogy te sosem akartad "áttéríteni" a te meggyőződésedre - úgy, hogy ő az, aki a meggyőződésével hátrányos megkülönböztetésben részesít és károkat okoz - , szerintem nyilvánvalóan vele van a baj, és az ő értékrendje a problémás, ha a testvére, a családtagja iránt érzet szeretet simán alárendelődik az intoleranciájának.

2020. márc. 22. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
55%
Mellesleg ironikus, hogy szerintetek pont az a "tahó", aki a jelenben világban él, a modern világban, nem pedig 70-80 évvel lemaradva a múltban...
2020. márc. 22. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
92%

Ha nem áll veled szóba akkor engedd el a problémát. Gondolom felnőtt vagy és éled az életed. A vérségi rokoni kapcsolat nem azt jelenti, hogy feltétlenül tartani kell a kapcsolatot egymással.

Nézd a jó oldalát. Eggyel kevesebb ajándékot kell venned karácsonyra.

2020. márc. 22. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
81%
engedd el a dolgot, ilyen emberre nincs is igazán szükséged.
2020. márc. 22. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
96%
Nálunk is Különböznek a vélemények erről a családban, csak mi nem ki tagadjuk egymást hanem kerüljük a témát szándékosan a családi összejöveteleken, a béke kedvéért ezt a témát mindenki megbeszélni a házastársaval vagy a barátaival ott meg beszélünk másról ennyi igazából.
2020. márc. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
20%

Szerintem onkabb azért lettél kiragadva mert nem fogadod el hogy másnak más a véleménye hanem a sajátodat szajkozod úton útfélen.

Ha valamiben nem egyezik a véleményetek minek erőltetni azt? Egyikotok sem meleg ha hol értem akkor meg tessék beszélni másról.

2020. márc. 22. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
79%
Nyugodj meg!Veled nincs semmi baj!A bratyeszod viszont menthetelenul buta,idiota!
2020. márc. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!