Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Keresnétek a tesótokat?

Keresnétek a tesótokat?

Figyelt kérdés

Van egy fél testvérem akivel kb 8 éve nem találkoztam, én 22/f ,ő 19 éves lány,

Tudom hogy nem az itteni véleménykre kel alapozni, csak kíváncsiságból, hogy ki hogyan álna ehez a dologhoz



2020. máj. 18. 12:23
1 2 3 4 5 6
 11/56 A kérdező kommentje:
Nem biztos hogy lesznek fejlemények😏
2020. jún. 23. 23:12
 12/56 anonim ***** válasza:
85%
Én egész eletemben testvérre vágytam, sajnos nekem nincs így egyertelmű hogy IGEN! Egesz eletre szóló kapcsolat a testveri később szamíthattok egymásra.
2020. júl. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/56 anonim ***** válasza:
93%
12-es sajnos messze nem mindenkinél...
2020. júl. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
83%
Tudom de ez az ő hibájuk. Én ezt egykeként nem tudom megérteni 5 testvérem halt meg születésük előtt. És nagyon fáj hogy nem adatott meg nekem a testvér. Szóval én tuti magyon szeretném barmilyen is lenne.
2020. júl. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 anonim ***** válasza:
27%
Persze, miért lenne ez a te vagy bárki más hibája? Max. a szülőké még. Elhiszem, hogy te nagyon szeretnéd, és őszinte részvétem, hogy ilyen rosszul alakultak a dolgok!
2020. júl. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/56 anonim ***** válasza:
89%
Úgy értettem a testvérek hibája ha rossz a viszony. Általanosságban nem a kerdezőnek címezve.
2020. júl. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
93%
Áh, értem. Is-is, a legtöbb esetben azért a szülőtől ered ez az egész, favorizálja az egyik gyerekét pl., ezért rossz lesz a viszony később, stb.
2020. júl. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 anonim ***** válasza:
89%
Igen gyerekként aztán felnő mindenki és innentől az ő hibaja ha beleragad.
2020. júl. 31. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/56 anonim ***** válasza:
93%
Na azért ez messze nem ilyen egyszerű! Anyám haláláig törődött a nagyimmal, aki jobban szerette a nagybátyámat, olyannyira, hogy még a halálos ágyán is anyumat szidta a nagyim (de úgy, hogy már az ápolók szóltak rá, hogy vegyen vissza), míg az imádott nagybátyám egyszer sem látogatta meg, konkrétan sz.rba se vette a szüleit, az apja temetésére el se ment egyenesen (aki ugyanúgy imádta őt, szóval nem egy brutális, gonosz apáról beszélünk), de még a haláluk után is csak ócsárolta őket. Gondolhatod, hogy anyámban azért ott a tüske rendesen, és azért hidd el, hogy nem, ebben az esetben messze nem az ő hibája. Már hogy lenne az eleve a gyerek hibája, hogy őt kevésbé szeretik? Amikor pedig az imádott gyerekből egy elkényeztetett, mindenkin átgázoló alak lesz, akkor azért hadd ne kelljen már egy ilyennel összeborulnod, pusztán azért, mert biológiailag egy szülőktől származtok! Megértem, hogy neked van egy fájdalmad, másnak pedig van más, szóval nem kellene az áldozatokat (mert egy kevésbé szeretett gyerek mindig áldozat) hibáztatnod!
2020. júl. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 A kérdező kommentje:
A többség keresné ,csak nem tudom ennyi idő után lenne e értelme
2020. júl. 31. 23:05
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!