Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Keresnétek a tesótokat?

Keresnétek a tesótokat?

Figyelt kérdés

Van egy fél testvérem akivel kb 8 éve nem találkoztam, én 22/f ,ő 19 éves lány,

Tudom hogy nem az itteni véleménykre kel alapozni, csak kíváncsiságból, hogy ki hogyan álna ehez a dologhoz



2020. máj. 18. 12:23
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
91%

Ez az első hozzászólásom a témához, miről beszélsz? :)


Nem, nem a halálról beszélek, hanem a te megkeseredettségedről, ami sugárzik belőled, mert valaki ellentmondott neked. Képtelen vagy túllépni a témán, fogadd el, nem mindenki látja úgy a dolgokat, ahogy te! Itt veszekszel már ősidők óta.

2020. aug. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 anonim ***** válasza:
0%
Te vagy megkeserdeve amire felhívtam a figyelmedet attól hogy visszamondod rám nem fog változni semmi. Én sem leszek szomorúbb és te sem leszel vidámabb :) De bizonygasd még a az ellentétét sokáig, igazán megtisztelő, hogy ennyire számít a veleményem :D Ilyen jót régen nevettem. :D
2020. aug. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/56 anonim ***** válasza:
86%
??? Neked az se esik le (holott csak szem kell hozzá), hogy nem is ugyanazzal beszélsz, akivel vitatkozni kezdtél? Na jó, szia, legyen szép napod!
2020. aug. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:
2%
Szakadok :D :D
2020. aug. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
98%

Na, a válaszolókkal nagyon elszaladtak a lovak a témától.

Kedves Kérdező! Ha úgy ítéled, hogy szeretnél találkozni a féltestvéreddel, nyugodtan tedd meg. Rokonságomban is vannak féltestvérek (két fiú), akik szeretik és mindenben segítik egymást, mintha édes testvérek lennének, pedig kilométerek választják el őket egymástól.

2020. aug. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:
23%
Felesleges. O sem gyerek mar boven..felnott kb. Nem keresett o sem. Nem hianyzol neki. En se keresem a fel testvereim! Plane ennyi ev utan.. 3emberrol van szo. Mit kuncsorogjak a figyelmukert?
2020. szept. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:
97%
Azért egy próbát megér. :)
2020. szept. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:
9%
Nevukre sem emlekszem. Nehogy felkeressem oket.
2020. nov. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 anonim ***** válasza:
100%

Ez a szakadós kommentelő mekkora egy hisztérika...


Ha nem volt rossz a kapcsolat, akkor megkeresném.

2020. nov. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/56 A kérdező kommentje:

Igazából,régen jóban voltunk, csak hát, ennyi év után nem tudom,

Azért Köszönöm a válaszokat

2020. nov. 18. 13:20
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!