Kérjek pénzt érte?

Figyelt kérdés

Elszeretném adni a Laptopomat. De előtte a testvéremnek is felajánlanám. Persze kevesebbért.


Most azon filozom hogy mivel a testvérem simán csak adjam oda neki. Viszont bukni nem akarok rajta.

Ti mit tennétek?



2020. aug. 17. 17:01
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
de amúgy ha neki nem kell másik gép, te meg pénzt akarsz érte, akkor honnan jött ez a kérdés?
2020. aug. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

#18, kérdező, en csak leirtam hogy mit csinaltam.

Felajanlottam ocsemnek hogy megveheti a piaci ár egy harmadaért. O meg azt hitte hogy tobbet kérnék.

Mondjuk azt is csak talalgatni lehet hogy a kerdezo tesójanak kell egyáltalán laptop.

2020. aug. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Figyi, találtam egy 1957-es levelet melyben a dédapám kér a testvérétől gyógyszert -aki Ausztráliába lakik már akkor, és az a sztori lényege, hogy ott forgalomba kapható itt meg nem írt neki, hogy kifizeti, erre írt a tesó vissza 3 hónap múlva, hogy annyi összeget nem tudnál előteremteni. Hmm , ebből kiindulva én lazán kérnék pénzt.
2020. aug. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

23!


Még mindig csak a kerdezo fejében szerepel ez az eladás, úgyhogy a történetednek a világon semmi koze ehhez a kerdeshez

2020. aug. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!