Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Megláttam a bátyámat nőies...

Megláttam a bátyámat nőies cuccokban, hogy viszonyuljak hozzá ezután?

Figyelt kérdés

A múltkor véletlenül rányitottam. Ahogy meghallotta, hogy nyílik az ajtó, felszaladt a lépcsőn, de annyit láttam, hogy kivágott top és klumpa van rajta, a lába is le volt borotválva és bokaláncot viselt.

Kétségbe vagyok esve. Évek óta nincs barátnője, de azt még csak nem is sejtettem, hogy esetleg meleg vagy transzvesztita lenne. Már a gondolat is elrontotta a hétvégémet. Nagyon szeretem őt, de egy világ omlott össze bennem, nem tudok a szemébe nézni vagy hozzá szólni azóta. Ti mit tennétek a helyemben?



2020. aug. 25. 18:50
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:

Köszönöm, 9-ik válaszoló! Értelmes választ adtál, nem úgy, mint az előzőek! Szeretném hinni, hogy tényleg ez a helyzet, amit írsz, de azért aggódom...:(

Remélem, még kapok megnyugtató választ!!

2020. aug. 25. 19:31
 12/42 anonim ***** válasza:
95%
Transzvesztiták egy showműsor erejéig öltöznek női ruhákba. Ha meleg el kell fogadni nem tehet róla he transznemű akkor is el kell fogadni mert arról sem tehet hogy lánynak érzi magát. Így születik az ember. Szerintem csak siman meleg mert ha transznemű lenne az már rég kibukott volna. De ha meleg is ugyan az az ember aki eddig
2020. aug. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem színházi előadásra készülhetett, nem kell rögtön lemelegezni.
2020. aug. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
84%
Én semmit, mert nem vagyok homofób.
2020. aug. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 A kérdező kommentje:

A mienk szerintem egy toleráns család, talán én vagyok a legelfogadóbb, de az ilyesmit nehéz feldolgozni, ha egy közeli hozzátartozódról van szó.

Még nem tudtunk beszélni a bátyámmal, mert ő is kerül minket, nem jött le ebédelni sem. Azóta megtaláltam a szennyesben az egyik régi topomat, meg anyám sortját, szerintem azok voltak rajta, amikor megláttam.

Nyilván akkor is a testvérem marad, ha meleg vagy transznemű, csak nem tudom, hogyan beszéljem meg vele a témát. :(

2020. aug. 26. 12:45
 16/42 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem hagyd hogy magától mondja el. Esetleg csak annyit hogy lesz e valakije vagy ilyesmi. Csak ne úgy hogy lesze baratnőd hanem úgy hogy lesze párod/valakid. De jobb ha hagyod hogy ezeket ő mondja el mert neki is nehéz feldolgozni.
2020. aug. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
5%
Fujj!
2020. aug. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
75%

A napokban volt egy kérdés amelyben mindenki savazta és homofóbnak nevezte a szülőket akik -a koruknál fogva- már nem tudják elfogadni, ha meleg a gyerekük.


Te meg tizenéves lányként vagy homofób.

2020. aug. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
96%
Először is, jó testvéri szeretetből kinevetném. Másodszor, megkérdezném tőle, hogy "Ez mégis mi a franc volt, bátyus?". Harmadszor pedig támogatnám minden döntésében, mert egy igazi testvérnek így illik.
2020. szept. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek, aki normális, hasznos választ írt, mert nem könnyű nekem ez az egész! Még nem tudtam igazán beszélni erről a tesómmal, de úgy veszem észre hogy egyfelől szégyelli is magát, meg próbál is nekem valamit elmondani.

Viszont kicsit lenyugodtam azóta, mióta kiírtam a kérdést. Sokat gondolkodtam a dolgon, utánaolvastam, hogy tisztába jöjjek vele, mi a különbség pontosan a transszexuális, a transzgender, a transzvesztita, a homoszexuális meg hasonlók között. Nálunk ez sosem volt eddig téma, így nagyon tudatlanul nőttem fel ebben a tekintetben. :)

Amúgy 23 éves vagyok, szóval van némi élettapasztalatom, és láttam már életemben meleg pasit, csak nem számítottam rá, hogy a családban is akadhat ilyen. De azért nem akarok előre ítélkezni, lehet, hogy itt nem ilyesmiről van szó, úgyhogy kell vennem egy nagy levegőt, és komolyan beszélni a bátyámmal.

2020. szept. 8. 12:59
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!